2
22:26

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

22:25

Σπουδαίο διπλό για τη Λαμία, που ζορίστηκε στο τέλος από τον Ιωνικό, παρά το γεγονός ότι έπαιζε με δέκα από το 19'. Πρώτη νίκη στο πρωτάθλημα για τους Φθιώτες.

22:23

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Ιωνικός - Λαμία 1-2.

22:23

Εκτελεί ο Μπουένο από τη δεξιά γωνιά, ο Βαλεριάνος, σουτ απέξω, πάνω από την εστία της Λαμίας.

22:23

Στο έδαφος ο Τουράμ, έχει τραυματιστεί, σηκώνεται.

22:22

90'+5: Κόρνερ για τον Ιωνικό...

22:19

Στο 90'+2 και έχουμε ματς ξανά...

22:19

Ο Μπεχαράνο στο έδαφος τώρα, πολύτιμα δευτερόλεπτα ανάσας για τους φιλοξενούμενους, που κρατούν το υπέρ τους 1-2.

22:18

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων... Κάλλιστα θα μπορούσαν να είναι και περισσότερα πάντως.

22:17

90': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Σκόνδρας στη θέση του Νούνιες.

22:17

89': Αλλαγή για τον Ιωνικό. Ο Μπουένο αντί του Σάντσες...

22:15

88': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Αραμπούλι στη θέση του Ρόμανιτς.

22:14

Στο χορτάρι ο τερματοφύλακας της Λαμίας ο Γκαραβέλης... Μοιραία καθυστέρηση.

22:14

Πιέζει στα τελευταία λεπτά ο Ιωνικός, τα δίνει όλα για την ισοφάριση.

22:13

85': Εκτελεί το κόρνερ για τον Ιωνικό ο Άοσμαν από τα αριστερά, κρατά η άμυνα της Λαμίας και διώχνει.

22:12

Με καθυστέρηση εκτελείται το φάουλ της προηγούμενης φάσης, Άοσμαν σουτ, στο τείχος, νέο σουτ και κόρνερ.

22:12

84': Κίτρινη και ο Καραμάνος...

22:11

84': Φάουλ σε καλό σημείο για τον Ιωνικό... Μέσα στο ημικύκλιο και ελάχιστα δεξιά...

22:10

83': Κίτρινη στον Γκόλεμιτς.

22:07

80': Κόρνερ για τον Ιωνικό με τον Άοσμαν από τα αριστερά, η μπάλα βγαίνει δύσκολα από τα καρέ της Λαμίας.

22:03

76': Δύο αλλαγές για τον Ιωνικό. Μπάσα και Κωνσταντινίδης μπαίνουν, Κάνιας και Μύγας έξω.

22:02

75': Εκτελεί για τον Ιωνικό το κόρνερ από τα δεξιά ο Άοσμαν, ο Γκαραβέλης μπλοκάρει.

22:02

75': Σουτ Τουράμ απέξω στο ημικύκλιο, κόντρα, νέο σουτ, δυνατό, ο Γκαραβέλης σε κόρνερ πάνω από το οριζόντιο δοκάρι διώχνει.

21:56

69': Κόρνερ για τη Λαμία με τον Μανουσάκη, εκτελεί από τα αριστερά, η μπάλα απομακρύνεται.

21:55

68': Αλλαγές για τη Λαμία. Μανούσος (είναι τραυματίας) και Τιρόνε έξω, μέσα Μπεχαράνο και Μανουσάκη.

21:52

65': Φάουλ για τον Ιωνικό, μακρινό... Ο Άοσμαν γεμίζει, κεφαλιά Μάναλη, άουτ.

21:49

61': Οφσάιντ ο Ρομαό, σωστή υπόδειξη.

21:49

Τρελός ρυθμός και η μπάλα πάνω-κάτω στα τελευταία λεπτά.

21:47

60': Ευκαιρία για τον Ιωνικό. Ο Άοσμάν έδωσε στον Μάναλη, σουτ από τα δεξιά του ημικύκλιου, άουτ.

21:47

60': Σουτ Ρόμανιτς από τα αριστερά, ο Χουτεσιώτης "καθαρίζει".

21:46

59': Σουτ Μύγα απέξω, ο Γκαραβέλης μπλοκάρει για τη Λαμία.

21:45

58': Μεγάλη ευκαιρία για τη Λαμία! Στην κόντρα οι Φθιώτες, ο Ρόμανιτς βγαίνει από το κέντρο, βγάζει ωραία στον Μανούσο, σουτ από θέση τετ α τετ και μέσα στην περιοχή, ο Χουτεσιώτης λέει "όχι", στην επαναφορά σουτ Ρόμαντιτς, πάνω από την εστία του Ιωνικού.

21:44

Κανονικό το γκολ και με τυη σφραγίδα του VAR.

21:43

Εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά με τον Τιρόνε, κεφαλιά του Γκόλεμιτς, πήρε... παραμάσχαλα τον Μάναλη (δεν υπάρχει επιθετικό φάουλ - τον νίκησε κατά κράτος με δύναμη στη φάση και στον αέρα), 1-2.

21:42

55': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

21:42

Ο Μαρτίνεθ από τα αριστερά στον Τιρόνε, σουτ διαγώνιο από το ύψος της περιοχής και κόρνερ, αφού η μπάλα βρίσκει σε σώματα...

21:40

53': Φάουλ για τον Ιωνικό, ο Βαλεριάνος γεμίζει από τα αριστερά, κεφαλιά Τουράμ, άουτ.

21:40

53': Κίτρινη ο Μαρτίνεθ.

21:39

52': Οφσάιντ ο Καραμάνος, σωστή η υπόδειξη.

21:35

48': Σέντρα-σουτ από τον Τουράμ από τα δεξιά και μέσα στην περιοχή, άουτ.

21:34

47': Κόρνερ για τον Ιωνικό από τα αριστερά με τον Άοσμαν, η μπάλα απομακρύνεται.