2
20:15

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr

20:14

Ο Ατρόμητος πλήρωσε το κακό δεύτερο ημίχρονο και έτσι ο Παναιτωλικός γύρισε τούμπα το ματς και πήρε τη νίκη.

20:13

90'+6: Ο Στρούγγης εκμεταλλευέται την κακή έξοδο του Ροντρίγκεζ και στέλνει την μπάλα στο βάθος της εστίας, όμως το γκολ ακυρώθηκε μετά από χρήση VAR για οφσάιντ.

20:10

90'+7: Τέλος στο ματς. Ατρόμητος - Παναιτωλικός 1-2.

20:08

90'+5: Σουτ του Τσιγγάρα, η μπάλα άουτ

20:05

90'+3: Σουτ του Λούι, μπλoκάρει ο Πίριτς.

20:04

90'+3: Εκτελείται το κόρνερ από τα δεξιά, περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:03

90'+2: Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Ντουάρτε το φαλτσαριστό σουτ, δίωχνει σε κόρνερ ο Πίριτς.

20:02

90': Πέντε λεπτά καθυστερήσεων...

20:02

Ο Ζέστεντ την προβολή μετά από φάση διαρκείας και η μπάλα στα δίχτυα για το 1-2.

20:01

90': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

19:55

83': Δεύτερη κίτρινη κάρτα και αποβολή για τον Μπεντινέλι. Με δέκα ο Ατρόμητος.

19:53

81': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Σπιριντόνοβιτς στη θέση του Μουνίθ

19:53

81': Κεφαλιά του Κυριάκου Παπαδόπουλου, η μπάλα άουτ.

19:50

79': Κίτρινη κάρτα στον Μπεντινέλι.

19:48

76': Δύο αλλαγές για τον Παναιτωλικό. Μέσα Ντουάρτε και Τσιγγάρας, εκτός οι Βαρόνε και Μόρσεϊ.

19:45

74': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Μουνίθ για τον Κουλούρη, στο τετ α τετ, η μπάλα δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Ροντρίγκεζ.

19:44

Βόλεϊ των παικτών του Παναιτωλικού στην περιοχή του Ατρόμητου, κεφαλιά του Βέργου και η μπάλα στα δίχτυα για το 1-1.

19:43

72': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

19:41

69': Λάθος του Ντίαζ, διoρθώνει ο Μαλής πριν γίνει απειλητικός ο Κουλούρης.

19:34

63': Κόρνερ από τα δεξιά για τον Παναιτωλικό με τον Ντίαζ, απομακρύνεται η μπάλα.

19:32

61': Δύο αλλαγές και για τον Ατρόμητο. Μπεντινέλι και Πισάνο αντί των Κλωναρίδη και Καρτάλη.

19:31

60': Διπλή αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ζέστεντ και Βέργος στις θέσεις των Μεντόζα και Καρέλη.

19:29

58': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό από τα δεξιά, περνάει ανεκμετάλλευτο.

19:26

55': Σουτ του Φλόρες από μακριά, ψηλά η μπάλα...

19:25

54': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό από τα αριστερά, κεφαλιά του Κορνέλιους, μπλοκάρει ο Πίριτς στο δεύτερο δοκάρι.

19:19

48': Κίτρινη κάρτα στον Σάλομον για διαμαρτυρία.

19:18

46': Σε θέση οφσάιντ ο Βαρόνε, που έστειλε την μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι πριν την υπόδειξη.

19:17

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος.