-
0
20:08

20:07

Σαφώς ανώτερος ο Αστέρας Τρίπολης στο β' ημίχρονο, αλλά δεν ήταν αποτελεσματικός στις ευκαιρίες που δημιούργησε και... 0-0.

20:07

90'+4: Λήξη του αγώνα, 0-0.

20:05

90'+3: Ο Μπαράλες από ευνοϊκή θέση ύστερα από γύρισμα του Γκαρθία από δεξιά πλασάρει, αλλά είναι πολύ άστοχος.

20:03

90'+1: Μια κεφαλιά του Βέργου είναι άστοχη.

20:02

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:01

88': Γκαρθία αντί Καρμόνα, Γκόμες αντί Κρέσπι, δύο αλλαγές για τον Αστέρα Τρίπολης.

19:59

87': Κίτρινη στον Καρμόνα.

19:57

85': Μπελεβώνης αντί Καρέλη, δεύτερη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

19:54

83': Μακρινό σουτ του Μπαράλες, άουτ.

19:52

80' Ο Μπαράλες κάνει ένα τακουνάκι, στο χέρι του Μαλή βρίσκει η μπάλα, από κοντά. Ζητούν πέναλτι οι φιλοξενούμενοι, συνέχεια στο παιχνίδι δίνει ο διαιτητής Τσακαλίδης.

19:46

74': Βέργος αντί Μόρσεϊ στην πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

19:45

74': Δεύτερη αλλαγή για τους Αρκάδες, Μπενίτο αντί Σίτο.

19:42

70': Ο Μπαράλες, που ήταν αμαρκάριστος, πιάνει μια κεφαλιά, ο Ροντρίγκες μπλοκάρει.

19:41

69' Κίτρινη στον Μόρσεϊ.

19:39

67': Κίτρινη στον Ατιένθα.

19:36

64': Ροντρίγκες-Άλβαρες 3-0... Κοινώς, ο γκολκίπερ του Παναιτωλικού αποκρούει και πάλι το τρίτο φάουλ που εκτελεί στα τελευταία λεπτά ο αριστερός μπακ του Αστέρα.

19:34

62': Ο Ροντρίγκες διώχνει με τις γροθιές σε κόρνερ άλλο ένα φάουλ που εκτελεί απευθείας ο Άλβαρες. Περνά κι αυτό το κόρνερ χωρίς κάτι σημαντικό.

19:28

56': Ο Άλβαρες εκτελεί απευθείας φάουλ, ο Ροντρίγκες διώχνει σε κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

19:26

55': Κίτρινη στον Μπαράλες για φάουλ στον Μεντόσα.

19:25

54': Αλλαγή για τον Αστέρα και αναγκαστική, έχει τραυματιστεί ο Ριέρα και στη θέση του ο Καπίγια.

19:22

50' Σπουδαία ευκαιρία για τον Αστέρα, ο Ριέρα πλασάρει λίγο έξω από την περιοχή, ελάχιστα άουτ περνά η μπάλα.

19:17

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.