1
23:42

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr

23:40

Φιλική ήττα για την Εθνική, που θα μπορούσε να πάρει κάτι καλύτερο στο δεύτερο ημίχρονο, αφού είχε και δοκάρι.

23:40

90'+4: Λήξη στο ματς. Ελβετία - Ελλάδα 2-1.

23:38

90'+3: Ευκαιρία για την Ελβετία. Κόρνερ από τα δεξιά με τον Βάργκας, τακουνάκι του Τζεκίρι, αποκρούει ο Βλαχοδήμος.

23:36

90': Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος.

23:35

90': Νέο κόρνερ για την Ελλάδα με τον Μάνταλο αυτή τη φορά, σουτ του Γιαννούλη, διώχνει ο Σερ.

23:34

89': Κόρνερ για την Ελλάδα από τα δεξιά με τον Βρουσάι, απομακρύνεται η μπάλα στο πρώτο δοκάρι.

23:30

85': O Μάνταλος εκτελεί ένα φάουλ, ο Μαυροπάνος πιάνει την κεφαλιά, αλλά αυτή είναι αρκετά άστοχη.

23:28

83': Σε θέση οφσάιντ ο Μάνταλος.

23:27

82': Κόρνερ για την Ελλάδα από τα δεξιά με τον Μάνταλο, διώχνει ο Λοτόμπα.

23:25

80': Βλέπει την κίτρινη κάρτα ο Μαυροπάνος...

23:24

79': Αλλαγή για την Ελλάδα. Σάλιακας στη θέση του Ανδρούτσου

23:20

75': Διαμαρτυρήθηκαν για χέρι του Σερ μέσα στην περιοχή οι παίκτες της Εθνικής, δεν σφυρίζει κάτι ο διαιτητής.

23:15

70': Αλλαγή για την Ελλάδα. Δουβίκας αντί του Παυλίδη.

23:14

69': Αλλαγή για την Ελβετία. Τζεκίρι στη θέση του Ζακάρια.

23:13

69': Κίτρινη κάρτα στον Μάνταλο για προβολή πάνω στον Σερ.

23:09

65': Δύο αλλαγές για την Ελλάδα. Μάνταλος και Κυριακός Παπαδόπουλος παίνρουν τις θέσεις των Μπακασέτα και Χατζηδιάκου.

23:09

64': Αλλαγή για την Ελβετία. Φάσναχτ αντί Τσούμπερ.

23:07

62': ΔΟΚΑΡΙ για την Ελλάδα. Μπακασέτας κάθετα για τον Παυλίδη, περνάει τον Κόμπελ, το σουτ και η μπάλα στο δεξί δοκάρι...

23:01

57': Ευκαιρία για την Ελβετία. Σουτ του Τσούμπερ μέσα από την περιοχή, αποκρούει ο Βλαχοδήμος.

22:56

Γύρισμα του Τσούμπερ από τα αριστερά, Βάργκας στο τετ α τετ με τον Βλαχοδήμο και 2-1.

22:55

51': ΓΚΟΛ για την ΕΛΒΕΤΙΑ!

22:53

48': Κόρνερ για την Ελεβετία από τα δεξία με τον Τσούμπερ, απομακρύνεται η μπάλα.

22:51

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος...

22:49

46': Τέσσερις αλλαγές για την Ελβετία. Βάργκας, Γκαρσία, Λοτόμπα και Αέμπισερ στις θέσεις των Κεμέρτ, Βίντμερ, Ροντίγκεζ και Σο.

22:49

46': Διπλή αλλαγή για την Ελλάδα. Σιώπης και Γιαννούλης στις θέσεις των Μπουχαλάκη και Τσιμίκα.