1
21:23

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr

21:23

Καλό δεύτερο ημίχρονο και από τις δύο ομάδες, με το 1-1 να κρίνεται δίκαιο βάσει της εικόνας.

21:22

90'+3: Τέλος στο ματς. Ατρόμητος - Λαμία 1-1.

21:19

90'+1: O Σαράνοφ βγαίνει και μαζεύει την μπάλα προ του Πισάνο, που άθελά του τον βρήκε με τα πόδια.

21:19

90': Τρία λεπτά καθυστερήσεων...

21:16

88': Σουτ του Τιρόνε, η μπάλα ψηλά.

21:14

86': Αλλαγή και για τον Ατρόμητο. Οικονομίδης στη θέση του Στρούγγη.

21:14

86': Αλλαγή για τη Λαμία. Τρούμπολος ανί Τζανδάρη.

21:13

85': Ευκαιρία για τη Λαμία. Σουτ του Μανουσάκη μέσα από την περιοχή, πάνω από την εστία.

21:13

84': Ευκαιρία για τη Λαμία. Κεφαλιά του τιρόνεμέσα από την περιοχή, μπλοκάρει ο Πίριτς.

21:09

81': Δύο αλλαγές για τον Ατρόμητο. Αθανασίου και Κωτσόπουλος αντί Καστεγιάνο και Κουλούρη.

21:08

80': Αλλαγή για τη Λαμία. Βλαχομήτρος στη θέση του Ρόμανιτς.

21:07

79': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Φαλτσαριστό σουτ του Μπεντινέλι έξω από την περιοχή, λίγο έξω από το αριστερό δοκάρι του Σαράνοφ η μπάλα.

21:05

77': Ωραία ενέργεια και σουτ του Ρόμανιτς, πάνω από τα δοκάρια του Πίριτς η μπάλα.

20:59

71': Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο. Νταβιώτης και Σπιριντόνοβιτς αντί των Βασιλαντωνόπουλου και Νάτσου.

20:58

70': Αλλαγή για τη Λαμία. Σαραμαντάς στη θέση του Μαρτίνες.

20:57

69': Μικρή διακοπή στο ματς, διότι ο Βασιλαντωνόπουλος δέχτηκε την μπάλα στο πρόσωπο και ζαλίστηκε.

20:56

67': Αλλαγή και για τον Ατρόμητο. Μαυρομμάτης στη θέση του Χατζησαϊα.

20:54

66': Τρεις αλλαγές για τη Λαμία. Βύντρα, Τιρόνε και Τζανετόπουλος στις θέσεις των Σκόνδρα, Νούνιεζ και Μαζουλουξή.

20:53

64': Ευκαιρία για τη Λαμία. Ο Ρόμανιτς βγαίνει απέναντι από τον Πίριτς, το σουτ, αποκρούει ο Βόσνιος γκολκίπερ του Ατρόμητου.

20:50

62': Δύο αλλαγές για τον Ατρόμητο. Πισάνο και Μπεντινέλι στις θέσεις των Κλωναρίδη και Καρτάλη.

20:46

Ο Σάλομον γεμίζει, ο Κουλούρης φεύγει στην πλάτη του Μαζουλουξή, βγαίνει σε τετ α τετ με τον Σαράνοφ και τον νικά για το 1-1.

20:46

57': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:41

53': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα δεξιά με τον Μουνίθ, περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:40

51': Σουτ του Βασιλαντωνόπουλου στην κίνηση, η μπάλα στα σώματα.

20:39

Ο Μανούσος εκτελεί στη δεξιά γωνία του Πίριτς και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 0-1.

20:38

49': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

20:37

48': ΠΕΝΑΛΤΙ για τη Λαμία. Ο Χατζησαϊας τραβάει τον Νούνιεζ και τον ρίχνει κάτω.

20:35

47': ΔΟΚΑΡΙ για τη Λαμία. Μακρινό και δυνατό σουτ του Ρόμανιτς, αποκρούει ο Πίριτς, σουτ του Μανουσάκη στην επαναφορά, στο οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

20:34

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος...

20:32

46': Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο. Μανούσος και Μανουσάκης αντί Καραμάνου και Ελευθεριάδη.