Ο ΠΑΟΚ κατάφερε να σώσει την παρτίδα στο φινάλε ακόμη και με ένα αυτογκόλ και έτσι θα πάει να διεκδικήσει την πρόκριση στη ρεβάνς που θα γίνει στην Κροατία.

22:51

Τέλος στο ματς. ΠΑΟΚ - Ριέκα 1-1.

22:51

Κόρνερ από τα αριστερά για τον ΠΑΟΚ, ο Γκάλεσιτς προσπαθεί να διώξει και στην προσπάθειά του στέλνει την μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του για το 1-1.

22:51

90'+3: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

22:49

90'+2: Φωνάζουν για χέρι του Γκάλοβιτς μέσα στην περιοχή οι παίκτες του ΠΑΟΚ. Δεν δίνει κάτι ο Ιταλός.

22:48

90': Τρία λεπτά καθυστερήσεων...

22:48

90': Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Εσίτι και Καγκάβα στις θέσεις των Ελ Καντουρί και Κούρτιτς.

22:47

90': Αλλαγή για τη Ριέκα. Ομπρεγκόν στη θέση του Ισά.

22:47

89': Ευκαιρία για τοον ΠΑΟΚ. Κεφαλιά του Ελ Καντουρί, αποκρούει σωτήρια ο Πρσκάλο.

22:46

89': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Σβαμπ γυρίζει στον Σφιντέρσκι, που κόβεται πριν στείλει την μπάλα στα δίχτυα.

22:44

86': Κίτρινη κάρτα στον Κούρτιτς για διαμαρτυρία.

22:43

85': Συρτό και μακρινό σουτ από τον Σβαμπ, μπλοκάρει ο Πρσκάλο.

22:40

82': Στο έδαφος ο Κρέσιτς μετά από σύγκρουση με τον Ελ Καντουρί.

22:38

81': Εκτελεί ένα φάουλ ο Μουργκ, Σφιντέρσκι την κεφαλιά, η μπάλα λίγο πάνω από την εστία.

22:37

79': Σουτ του Κούτσια, μπλοκάρει ο Πρσκάλο.

22:34

76': Δύο αλλαγές για τη Ριέκα. Λίμπερ και Γκάλεσιτς αντί Τσέριν και Βούκτσεβιτς.

22:33

75': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από τα δεξιά, κεφαλιά του Σβαμπ, πάνω από τα δοκάρια η μπάλα.

22:32

73': Κόρνερ για τη Ριέκα από τα αριστερά, διώχνει ο Πασχαλάκης με τις γροθιές.

22:31

72': Αλλαγή για τη Ριέκα. Μπούσνια στη θέση του Τόμετσακ.

22:30

71': Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Κούτσιας και Μουργκ στις θέσεις των Μπίσεσβαρ και Ζίβκοβιτς.

22:28

71': Σέντρα του Τέιλορ από τα δεξιά, Κούρτιτς το σουτ στην κίνηση, ψηλά η μπάλα, άουτ.

22:26

70': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Σβαμπ, η μπάλα στο τείχος, Μουργκ την προβολή διώχνει στη συνέχεια πάνω στη γραμμή ο Γκάλοβιτς πριν γίνει το 1-1.

22:25

68': Κίτρινη κάρτα στον Γκάλοβιτς για φάουλ σε καλό σημείο για τον ΠΑΟΚ.

22:22

65': Κόρνερ για τη Ριέκα από τα αριστερά, διώχνει ο Πασχαλάκης με το ένα χέρι.

22:20

62': Νέο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από τα δεξιά με τον Ζίβκοβιτς, μπλοκάρει ο Πρσκάλο.

22:19

61': Ο Μπίσεσβαρ δομιμάζει το σουτ, η μπάλα κοντράρει και φεύγει σε κόρνερ, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.

22:18

61': Σουτ του Κούρτιτς έξω από την περιοχή, περνάει άουτ η μπάλα.

22:18

60': Πιέζει ασφυκτικά για την ισοφάριση ο ΠΑΟΚ σε αυτά τα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου.

22:15

58': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Σέντρα - σουτ του Βιεϊρίνια για τον Ελ Καντουρί, η μπάλα περνάει με τον Μαροκινό μέσο να μην έρχεται σε επαφή και τον Πρσκάλο να αποκρούει δύσκολα.

22:14

56': Ο Κούρτιτς σουτάρει έξω από την περιοχή, η μπάλα κοντράρει και καταλήγει στα χέρια του Πρσκάλο.

22:12

55': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από τα αριστερά με τον Μπίσεσβαρ, βγαίνει και διώχνει με τις γροθιές ο Πρσκάλο.

22:11

53': Σουτ του Σφιντέρσκι έξω από την περιοχή, μπλοκάρει πολύ εύκολα ο Πρσκάλο.

22:08

51': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Βιεϊρίνια γεμίζει για τον Σφιντέρσκι, το γυριστό σουτ, λίγο πάνω από την εστία.

22:08

51': Εκτελείται από τα δεξιά με τον Ζίβκοβιτς, απομακρύνεται η μπάλα.

22:07

50': Κόρνερ από τα αριστερά για τον ΠΑΟΚ με τον Μπίσεσβαρ, σουτ του Ζίβκοβιτς, νέο κόρνερ.

22:03

46': Σέντρα στο δεύτεορ μέρος...