1
23:57

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr.

23:55

Οι «ερυθρόλευκοι» μετά το 1-1 αφήνουν ανοιχντούς λογαριασμούς εν όψει της ρεβάνς της Βουλγαριάς.

23:54

90'+5: Τέλος στην αναμέτρηση. Ολυμπιακός - Λουντογκόρετς 1-1.

23:53

90'+5: Σέντρα του Μασούρα από τα δεξιά, ψαλιδάκι του Χασάν, πολύ ψηλά η μπάλα, αόυτ.

23:51

90'+3: Κίτρινη στον Νεντιαλκόφ για σκληρό φάουλ στον Καμαρά.

23:49

90'+2: Ευκαιρία για τη Λουντογκόρετς. Ο Ντεσπόντοφ βγαίνει στην πλάτη της άμυνας, περνάει τον Τζολάκη που κάνει κακή έξοδο, το σουτ, η μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

23:47

90': Πέντε λεπτά καθυστερήσεων...

23:47

89': Αλλαγή για τη Λουντογκόρετς. Ο Σωτηρίου δίνει τη θέση του στον Βάντερσον.

23:46

88': Σουτ του Καμαρά έξω από την περιοχή, η μπάλα άουτ.

23:45

Σουτ του Καμαρά, η μπάλα στα σώματα, ο Αγκιμπού Καμαρά γίνεται κάτοχος της μπάλας και με πλασέ εντός περιοχής ισοφαρίζει σε 1-1.

23:44

87': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

23:38

81': Αλλαγή για τη Λουντογκόρετς. Σισίνιο στη θέση του Τεκπετέι.

23:32

76': Μικρή διακοπή στο ματς, ο Χασάν έχει ματώσει από την αγκωνιά του Βερντόν μέσα στην περιοχή.

23:30

73': Αλλαγή για τη Λουντογκόρετς. Σαντάνα αντί Σόουζα.

23:29

72': Κεφαλιά του Ελ Αραμπί, η μπάλα άουτ.

23:28

71': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Αγκιμπού Καμαρά στη θέση του Βαλμπουενά.

23:26

69': Cooling break από τον Σκωτσέζο ρέφερι...

23:25

69': Σουτ του Σωτηρίου, κοβεί σωτήρια με το σώμα του ο Μπα.

23:23

66': Σουτ του Μασούρα, η μπάλα κόβεται και φεύγει σε κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

23:21

65’: Πτώση του Ελ Αραμπί λίγο έξω από την περιοχή υπό το στενό μαρκάρισμα του Βερντόν, «παίζεται» δείχνει ο Μάντεν, διαμαρτύρονται οι παίκτες του Ολυμπιακού. Βλέπει κίτρινη κάρτα ο Πέδρο Μαρτίνς...

23:20

64': Εκτελείται το κόρνερ από τα αριστερά για τη Λουντογκόρετς, μπλοκάρει ο Τζολάκης.

23:19

63': Ευκαιρία για τη Λουντογκόρετς. Τεκπετέι το σουτ από μακριά, αποκρούει ο Τζολάκης.

23:19

61': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ανδρούτσος αντί του Λαλά.

23:18

60': Εκτελείται το κόρνερ από τα αριστερά, βγαίνει και μπλοκάρει ο Κάχλινα.

23:17

59': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό από τα δεξιά, παραχωρούν νέο οι Βούλγαροι.

23:16

58': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Γεμίζει με φάουλ ο Βαλμπουενά, κεφαλιά του Χασάν, αποκρούει με τα πόδια ο Κάχλινα.

23:15

57': Κίτρινη κάρτα στον Τεκπετέι για φάουλ στον Ρεάμπτσιουκ.

23:10

53': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ελ Αραμπί στη θέση του Σισέ.

23:08

52': Κόρνερ για τη Λουντογκόρετς από τα αριστερά, διώχνει ο Σισέ.

23:07

Ο Ντεσπόνοφ εκτελεί απευθείας το φάουλ, ο Τζολάκης βρίσκει την μπάλα, αλλά αυτή καταλήγει στα δίχτυα του για το 0-1.

23:06

50': ΓΚΟΛ για τη ΛΟΥΝΤΟΓΚΟΡΕΤΣ!

23:06

49': Κίτρινη κάρτα στον Σισέ για φάουλ λίγο έηω από την περιοχή.

23:02

46': Έναρξη στο δεύτερο μέρος...

23:01

46': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Εμβιλά στη θεσή του Κουντέ.