Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr.

21:52

Ο Ολυμπιακός ήταν ουσιαστικός και αποτελεσματικός, παίρνοντας δίκαια το διπλό και την πρόκριση μέσα στο Μπακού.

21:51

90'+4: Τέλος στην αναμέτρηση. Νέφτσι Μπακού - Ολυμπιακός 0-1.

21:50

90'+3: Σουτ του Κουντέ, που δεν δίνει στον αμαρκάριστο Ραντζέλοβιτς, ψηλά η μπάλα, άουτ.

21:49

90'+2: Σε θέση οφσάιντ ο Μασούρας.

21:47

90': Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεων...

21:46

90': Ευκαιρία για την Νέφτσι. Σουτ του Μουραντμπαΐλι στην κίνηση, λίγο έξω η μπάλα.

21:43

87': Υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ ο Μπότζι.

21:42

86': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ελ Αραμπί αντί Χασάν.

21:41

85': Σουτ του Μαχμούντοφ, η μπάλα άουτ.

21:39

83': Αναγκαστική αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Βρουσάι αντί Σουρλή.

21:38

82': Τρεις αλλαγές για την Νέφτσι. Νατσάφοφ, Αλίζαντα, Μουραντμπαΐλι στις θέσεις των Μπουγκρινέ, Λαβάλ, Αμπάσοφ.

21:38

81': Έχει πρόβλημα ο Σουρλής.

21:34

77': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Ραντζέλοβιτς γυρίζει στον Χασάν, το σουτ, πάνω στον Μπότζι η μπάλα.

21:32

75': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Ραντζέλοβιτς παίρνει τη θέση του Βαλμπουενά.

21:26

69': Σε θέση οφσάιντ ο Μακμούντοφ.

21:23

66': Κόρνερ από τα αριστερά για την Νέφτσι, διώχνει ο Μασούρας στο πρώτο δοκάρι.

21:22

65': Αλλαγή για την Νέφτσι. Ζουλφουγκάρλι αντί Μέζα Τσόλι.

21:20

64': Ωραία ενέργεια και σουτ του Σίσε, καταλήγει έξω η μπάλα.

21:16

59': Εκτελείται το κόρνερ από τα δεξιά, σουτ του Βαλμπουενά στην κίνηση, η μπάλα άουτ.

21:14

58': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Κόρνερ από τα αριστερά με τον Βαλμπουενά, σουτ του Χασάν από κοντά, αποκρούει σωτήρια σε κόρνερ ο Μαμάντοφ.

21:11

55': Σουτ του Μέζα Τσόλι από μακρινή απόσταση, άουτ η μπάλα.

21:04

48': Κόρνερ για την Νέφτσι από τα αριστερά, διώχνει ο Σισέ.

21:02

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος.