0
22:01

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr.

21:57

Δίκαιη φιλική ήττα για τους Περιστριώτες με 3-0 από τις «νυχτερίδες». Βελτιωμένη η εικόνα της ομάδας του Άνχελ Λόπεθ στο δεύτερο ημίχρονο.

21:57

90'+3: Λήξη στην αναμέτρηση. Βαλένθια - Ατρόμητος 3-0.

21:55

90': Τρία λεπτά καθυστερήσεων...

21:51

87': Ο Γουέδες εκτελεί ένα φάουλ, άουτ η μπάλα.

21:44

81': Επιθετικό φάουλ του Φερίς στον Μανδά...

21:42

79': Ευκαιρία για τη Βαλένθια. Φραν Πέρεζ το σουτ από δεξιά πλάγια θέση, η μπάλα άουτ.

21:41

77': Επανέναρξη στο παιχνιδί...

21:39

75': Μικρή διακοπή στο παιχνίδι για cooling break.

21:36

73': Σε θέση οφσάιντ ο Κλωναρίδης.

21:34

Ο Τσερίτσεφ, δίνει στον Γουέδες, το σουτ μέσα από την περιοχή, στο αριστερό «παραθυράκι» του Μανδά η μπάλα και 3-0.

21:34

70': ΓΚΟΛ για τη ΒΑΛΕΝΘΙΑ!

21:31

67': Εκτελεί το κόρνερ ο Μουνίθ, κεφαλιά του Στρούγγη, η μπάλα άουτ.

21:29

66': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Μουνίθ επιχειρεί το σουτ, αλλά ο Ριβέρο αποκρούει σε κόρνερ.

21:29

64': Ευκαιρία για τη Βαλένθια. Ο Γουέδες μοιράζει στον Τσερίτσεφ, το σουτ, διώχνει ο Στρούγγης πάνω στη γραμμή.

21:28

63': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Κλωναρίδης το φαλτσαριστό σουτ μέσα από την περιοχή, αποκρούει ο Ριβέρο.

21:27

62': Κλωναρίδης το γύρισμα από τα αριστερά, μπλοκάρει ο Ριβέρο.

21:22

59': Μπεντινέλι το σουτ έξω από την περιοχή, πολύ άστοχο, άουτ η μπάλα.

21:20

57': Εκτελεί απευθείας ένα φάουλ ο Μουνίθ, μπλοκάρει ο Ριβέρο.

21:19

55': Βελτιωμένη η εικονά του Ατρόμητου στο δεύτερο μέρος με κυκλοφορία της μπάλας.

21:10

47': Σουτ του Γουέδες, πάνω από την εστία η μπάλα.

21:09

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος...