0
17:28

Από τον Δημήτρη Δημητρίου να έχετε ένα καλό απόγευμα.

17:26

Η Ξάνθη με 51 βαθμούς τερματίζει στη 2η θέση της Σούπερ Λίγκας 2 και θα διεκδικήσει στο διπλό μπαράζ με τον Παναιτωλικό την επιστροφή της στη Σούπερ Λίγκα 1. Ο Λεβαδειακός έμεινε 3ος με 50 πόντους, θα είναι και τη νέα σεζόν στη δεύτερη επαγγελματική κατηγορία.

17:26

90'+7: Λήξη του αγώνα, 1-0.

17:24

90'+6: Δυνατό σουτ του Θ. Παπάζογλου από θέση μέσα δεξιά, ψηλά άουτ η μπάλα.

17:18

90': Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:18

90': Σουτ του Νίλι από θέση μέσα αριστερά, άουτ.

17:16

88': Στα τελευταία λεπτά το ματς, ο Λεβαδειακός προσπαθεί να βρει το γκολ της ισοφάρισης.

17:07

79': Σουτ του Νίλι από αριστερά της περιοχής, δεν είναι καλό, άουτ.

17:07

79': Νίκας αντί Κονέ, Τζιώρας αντί Συμελίδη, δύο αλλαγές για τον Λεβαδειακό και ολοκληρώνονται αυτές.

17:04

Ο Θ. Παπάζογλου το γύρισμα από δεξιά της περιοχής, κεφαλιά-πάσα του Σιατραβάνη και διαγώνιο σουτ του Έμπερτ από αριστερά, 1-0.

17:04

76': ΓΚΟΛ για την ΞΑΝΘΗ!

17:03

74': Σουτ του Δημούτσου από δεξιά της περιοχής, άουτ.

17:02

73': Φωνάζουν για χέρι του Πέτροβιτς εντός περιοχής οι Βοιωτοί σε προσπάθεια του Νίλι, υπάρχει παράβαση, κακώς δεν δόθηκε το πέναλτι.

16:56

68': Διαμαρτυρίες για πέναλτι από πλευράς Λεβαδειακού, για ανατροπή του Μπιανκόνι από τον Ίτσο, δεν φαίνεται να υπάρχει παράβαση.

16:54

66': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό, σέντρα του Ενομό από δεξιά, κεφαλιά του Μπιανκόνι, λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα.

16:53

64': Θυμιάνης αντί Παντελιάδη, Σχρόιγεν αντί Τάτου. Αναγκαστική η αποχώρηση του Τάτου, είναι τραυματίας.

16:52

63': Κόρνερ εκτελεί ο Έμπερτ, κεφαλιά του Τζούρμαν, μπλοκάρει ο Στογιάνοβιτς.

16:50

61': Μπιανκόνι αντί Μυτίδη, Ενομό αντί Πολέτο, δύο αλλαγές για τον Λεβαδειακό.

16:44

55': Διαμαρτυρίες των παικτών της Ξάνθης για πέναλτι του Λιάγκα στον Θ. Παπάζογλου, έχει βρει μπάλα πρώτα ο αμυντικός του Λεβαδειακού, αλλά πρέπει να υπάρχει παράβαση, «παίζετε» υποδεικνύει ο Καραντώνης.

16:42

54': Σέντρα του Ντίνα από αριστερά, δεν μπορεί να πιάσει την κεφαλιά ο Σιατραβάνης, άουτ.

16:37

49': Θανάσης Παπάζογλου αντί Καπνίδη, Δημούτσος αντί Τάσου Παπάζογλου, δύο αλλαγές για την Ξάνθη.

16:35

47': Μεγάλη ευκαιρία για την Ξάνθη, ο Παντελιάδης σεντράρει από αριστερά, ο Σιατραβάνης κοντρολάρει, αλλά δεν κάνει καλό πλασέ από πλεονεκτική θέση, φεύγει δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα.

16:34

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.