Μεγάλο διπλό παίρνει ο Ιωνικός, που με 50 βαθμούς βρίσκεται στην κορυφή παρέα με τον Λεβαδειακό.

Τέλος στην αναμέτρηση. Διαγόρας - Ιωνικός 3-5

16:34

Τρία λεπτά π έξτρα χρόνος.

16:32

89': Mακρινό σουτ του Κουϊρουκίδης, μπλοκάρει εύκολα ο Μπίντσης.

16:30

87': Πλησιάζουμε στο φινάλε της αναμέτρησης.

16:25

Δέκα λεπτά για το τέλος του παιχνιδιού.

16:19

75': Κόρνερ για τον Ιωνικό. Ο Ρόλε εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:18

74': Αλλαγή για τον Ιωνικό. Ο Πογκοσιάν αντί του Μουμίν.

16:17

74': Aλλαγή για τον Διαγόρα! Ο Χότζα αντί του Σμυρλή.

16:13

Ο Ρόλε κάνει μία εκπληκτική ψηλοκρεμαστη μπαλιά και ο Κουϊρουκίδης κοντρόλαρε ωραιά με το στήθος και με πλασέ κάνει το 3-5.

16:12

69': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΩΝΙΚΟ!

16:12

68': Οφσάιντ ο Νάτσης.

16:10

66':Αλλαγή για τον Ιωνικό. O Σινγκ αντί του Κάστρο.

16:06

62': Κόρνερ για τον Ιωνικό. Ο Ρόλε εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:04

Ο Μπαστακός νικιέται από τον Αναγνωστόπουλο, ωστόσο ο Νάτσης με δυνατό σουτ στην επαναφορά μειώνει σε 3-4.

16:03

59': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΑΓΟΡΑ!

16:02

59': Πέναλτι για τον Διαγόρα. Ο Κωστούλας πέφτει στο έδαφος από ανατροπή του Μουστάκη.

16:02

58': Kόρνερ για τον Ιωνικό. Ο Κοντοχρήστος εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:01

57: Aλλαγή για τον Ιωνικό. Ο Κουϊρουκίδης αντί του Νιάσε.

15:58

55': Αλλαγή για τον Διαγόρα. Ο Δημήτρουλας αντί του Σανδραβέλη.

15:57

Υπάρχει μία μικρή αψιμαχία με τους παίκτες των δύο ομάδων.

15:56

Μετά από κάθετη πάσα του Μάναλη, ο Κάστρο με ωραίο πλασέ μέσα από την περιοχή και δεξιά νικάει τον Μπίντση για το 2-4.

15:56

52': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΩΝΙΚΟ!

15:53

49': Kόρνερ για τον Διαγόρα. Ο Κοντοχρήστος εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

15:49

Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

15:48

46': Αλλαγή για τον Διαγόρα. Ο Νάτσης αντί του Μανωλάκη.

15:34

Ο Ιωνικός πάει στα αποδυτήρια προηγούμενος με 3-2 του Διαγόρα, κάνοντας την ολική ανατροπή στο φινάλε του πρώτου μέρους με τον Ρόλε.

15:32

Τέλος ημιχρόνου.

15:32

Ο Ρόλε γίνεται αποδέκτης της μπάλας μέσα από την περιοχή και κάνει το σουτ, με την μπάλα να καταλήγει στα δίχτυα για το 2-3.

15:32

45+2': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΩΝΙΚΟ!

15:30

Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

15:29

45': Kόρνερ για τον Ιωνικό Ο Ρόλε εκτελεί, ο Κάστρο πίανει την κεφαλιά στην καρδιά της περιοχής, η μπάλα περνάει δίπλα από το δεξι κάθετο δοκάρι.

15:28

43': Nέο δοκάρι για τον Ιωνικό μετά από σουτ του Ομάρ μέσα από την περιοχή και αριστερά.

15:27

43': Aλλαγή για τον Διαγόρα. Ο Κάκκο αντί του Μασούρα.

15:26

Ο Ομάρ κάνει το γύρισμα από τα δεξιά και ο Νιάσε κάνει το σουτ από το ύψος της περιοχής, με την μπάλα να καταλήγει στα δίχτυα του Μπίντση για το 2-2

15:25

41': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΩΝΙΚΟ!

15:25

Ο Μασούρας δεν μπορεί να συνεχίσει, σε λίγο θα έχουμε αλλαγή.

15:24

40': Σουτ του Νιάσε μέσα από την περιοχή και δεξιά, ψηλά αουτ η μπάλα.

15:23

39': Διακοπή στο ματς, ο Μασούρας βρίσκεται στο έδαφος και δέχεται τις πρώτες βοήθειες.

15:20

35': O Ρόλε κάνει το γύρισμα από τα δεξιά υπο πίεση μέσα από την περιοχή, η μπάλα χτυπάει στο αριστερό κάθετο δοκάρι και περνάει άουτ.

15:19

34': Ο Ρόλε κάνει το σουτ από το ύψος της περιοχής, μπλοκάρει ο Μπίντσης.