0
16:43

Καλή συνέχεια από το a-sports.gr

16:41

Ο Εργοτέλης παίρνει μία σημαντική νίκη με 2-0 επί των Χανίων και ονειρεύεται μπαράζ ανόδου.

16:41

Τέλος αγώνα.

16:40

90+4': Κόρνερ για τα Χανιά. Ο Δημητριάδης εκτελεί, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:37

90+1': Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Ντουμάνης αντί του Σερβιλάκη.

16:37

90+1': Oφσάιντ ο Σερβιλάκης.

16:36

Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

16:36

90': Kίτρινη στον Κωστανάσιο.

16:36

90': Κόρνερ για τον Εργοτέλη. Ο Μπουρσέλης εκτελεί,

16:33

87': Ο Καμαρά κάνει τη σέντρα από τα αριστερά και ο Σουντουρά παίρνει την κεφαλιά η οποία κατέληγει στο οριζόντιο δοκάρι του Κατσιμήτρου και στη συνέχεια περνάει άουτ.

16:32

86': Κίτρινη στον Μπουρσέλη.

16:30

84': Ο Κατσούρι κάνει την σέντρα από τα δεξιά και ο Κόνρααντ δεν μπορεί να στείλει την μπάλα στα δίχτυα με κοντινή κεφαλιά, με τον Κουτζαβασίλη να αποκρούει.

16:26

80': Αλλαγή για τα Χανιά. Ο Γκίνο αντί του Κάρλος.

16:25

79': Οφσάιντ ο Κόνρααντ.

16:24

78': Κίτρινη στον Αναστασόπουλο.

16:23

77': Ο Κόνρααντ εκτελεί στην δεξιά γωνία, αλλά ο Κουτζαβασίλης αποκρούει.

16:22

76': Κίτρινη στον Κουτζαβασίλη.

16:22

76': Πέναλτι για τον Εργοτέλη.Ο Κουτζαβασίλης ανατρέπει τον Μπουρσέλη, με τον διαιτητή να δίνει πέναλτι.

16:19

73': Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Οι Κωστανάσιος και Κατσούρι, αντί των Μανουσάκη και Μπουτσάκης.

16:17

71: Μετά από βαθιά μπαλιά του Πλέγα, ο Σουντουρά κερδίζει τη μονομαχία από τον Μαζουλουξή και κάνει το σουτ αλλά ο Κατσιμήτρος αποκρούει.

16:16

Νέο cooling break για να δροσιστούν οι παίκτες.

16:15

Ο Εργοτέλης ελέγχει το παιχνίδι τα τελευταία λεπτά.

16:06

61': Διπλή αλλαγή για τον Εργοτέλη.Στη θέση των Τσέλιο και Πατρινό, οι Άπι και Κόνρααντ.

16:06

60': Ο Μανουσάκης κάνει το σουτ από το ύψος της περιοχής, αποκρούει ο Κουτζαβασίλης.

16:05

59': O Βασιλόγιαννης κάνει το διαγώνιο σουτ μέσα από την περιοχή και δεξιά, μπλοκάρει ο Κατσιμήτρος.

15:59

53': Κόρνερ για τα Χανιά. Ο Βασιλόγιαννης εκτελεί, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

15:57

51': Kίτρινη στον Πλέγα.

15:54

Ο Μανουσάκης με αρκετή δόση τύχης μπαίνει μέσα στην περιοχή και με άψογο τελείωμα, κάνει το 2-0, βάζοντας γερές βάσεις για τη νίκη.

15:54

48': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗ!

15:51

Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

15:50

46': Τέσσερις αλλαγές για τα Χανιά. Νίκολιτς, Δημητριάδης, Σουντουρά και Πλέγας αντί των Κάσσο, Τριανταφυλλάκο, Μπραμπίγια και Παναγιωτούδη.