Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

16:35

Επιβλητική νίκη για τον Λεβαδειακό, που κέρδισε δια περιπάτου τον Διαγόρα.

16:34

90'+3: Τέλος στην αναμέτρηση. Λεβαδειακός - Διαγόρας 4-0.

16:33

90'+3: Σε θέση οφσάιντ ο Τζιώρας.

16:33

90'+2: Λινάρδος το σουτ έξω από την περιοχή, η μπάλα δίπλα από το δεξί δοκάρι του Στογιάνοβιτς.

16:32

90': Τρία λεπτά καθυστερήσεων στο ματς.

16:32

90': Λινάρδος το πάει απευθείας, η μπάλα λίγο πάνω από τα δοκάρια του Στογιάνοβιτς.

16:31

90': Κίτρινη κάρτα στον Τσάπρα για φάουλ στα όρια της περιοχής.

16:30

Ο Συμελίδης βγαίνει σε τετ α τετ με τον Μπίντση και τον νικάει για το 4-0.

16:29

88': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

16:28

87': Συμελίδης τη σέντρα, Τζιώρας την κεφαλιά και η μπάλα στα δίχτυα, όμως το γκολ ακυρώνεται λανθασμένα για οφσάιντ.

16:24

83': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Σέντρα του Μύγα από τα δεξιά, αφύλαχτος την κεφαλιά ο Νίκας, η μπάλα λίγο πάνω από την εστία του Μπίντση.

16:21

80': Δύο αλλαγές για τον Λεβαδειακό. Συμελίδης και Τζιώρας στις θέσεις των Μαρίνου και Μυτίδη.

16:19

78': Εκτελείται το κόρνερ από τα δεξιά, διώχνει στο πρώτο δοκάρι ο Μυτίδης.

16:19

78': Ευκαιρία για τον Διαγόρα. Κάκκο τη σέντρα από τα αριστερά, Αθανασίου την κεφαλιά, διώχνει σε κόρνερ πάνω στη γραμμή ο Θεοχάρης.

16:16

75': Το εκτελεί ο ίδιος από τα δεξιά, διώχνουν οι αμυντικοί του Λεβαδειακού.

16:16

75': Σουτ του Κάκκο, η μπάλα στα σώματα και κόρνερ.

16:14

74': Κόρνερ από τα αριστερά για τον Διαγόρα με τον Αθανασίου, περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:10

69': Ευκαιρία για τον Διαγόρα. Ο Τσιαντούλας γυρίζει από τα αριστερά τον Λινάρδο, το σουτ έξω από την περιοχή, μπλοκάρει την μπάλα ο Στογιάνοβιτς.

16:08

68': Αλλαγή για τον Διαγόρα. Ο Κάκκο παίρνει τη θέση του Αλάεθ.

16:07

66': Δοκάρι για τον Λεβαδειακό. Ο Μαρίνος βγάζει κάθετα για τον Νίκα, εκείνος κάνει το σουτ από τα δεξιά της περιοχής, χτυπάει στο οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

16:06

65': Κόρνερ για τον Διαγόρα από τα δεξιά, περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:04

Ο Θεοχάρης στέλνει την μπάλα στο αριστερό «παραθυράκι» του Μπίντση για το 3-0.

16:03

62': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

16:02

61': Πέναλτι για τον Λεβαδειακό. Ο Κωστή βγάζει τη σέντρα και ο Κωστούλας βρίσκει την μπάλα μέσα στην περιοχή.

16:02

60': Στη θέση του Νάτση, πέρασε ο Γεωργίου.

16:01

59': Διπλή αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Νίκας και Θεοχάρης αντί των Πολέτο και Μεχία.

15:59

59': Σουτ του Πολέτο μέσα από την περιοχή, σώζει σωτήρια με τάκλιν ο Μανωλάκης.

15:54

53': Γύρισμα του Μεχία από τα αριστερά, σουτ του Πολέτο, μπλοκάρει εύκολα ο Μπίντσης.

15:53

53': Και τρίτη αλλαγή για τον Διαγόρα. Λινάρδος αντί του Καρατάσιου.

15:53

52': Δεν μπορεί να συνεχίσει ο αριστερός μπακ του Διαγόρα, που παραχωρεί τη θέση σου στον Αθανασίου.

15:51

50': Μικρή διακοπή στην αναμέτρηση, στο έδαφος ο Δημήτρουλας.

15:46

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος...