1
17:27

Καλή συνέχεια από το a-sports.gr

17:26

Με την κεφαλιά του Καπνίδη στο 74' η Ξάνθη παίρνει την νίκη μέσα στην Ρόδο απέναντι στον Διαγόρα.

17:26

Τέλος αγώνα. Διαγόρας - Ξάνθη 0-1

17:25

90+6': Οφσάιντ ο Μπαστακός.

17:23

90+4': Κίτρινη στον Ντίνα.

17:19

Έξι λεπτά ο επιπλέον χρόνος

17:14

85': Aλλαγή για τον Διαγόρα. Ο Τσιαντούλας παίρνει τη θέση του Δημήτρουλα.

17:07

78': Aλλαγή για την Ξάνθη. Ο Έμπερτ αντί του Μικελτάντζε.

17:06

77': Διπλή αλλαγή για τον Διαγόρα. Αλάεθ και Κονέ αντί των Κωστούλα και Γεωργίου

17:04

Ο Τάτος εκτελεί το φάουλ από τα δεξιά και ο Καπνίδης πιάνει την ψηλοκρεμαστή κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι και κάνει το 0-1.

17:03

74': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΞΑΝΘΗ!

16:59

70': O Τάτος κάνει το σουτ έξω από την περιοχή, μπλοκάρει ο Μπίντσης.

16:57

68': Διπλή αλλαγή για τον Διαγόρα. Λινάρδος και Νάτσης αντί των Σμυρλή και Αθανασίου.

16:55

66': Διπλή αλλαγή για την Ξάνθη. Σιατραβάνης και Ντίνας αντί των Τζούρμαν και Πέτροβιτς.

16:54

65': Κόρνερ για την Ξάνθη. Ο Τάτος εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:53

64': Κίτρινη στον Καπνίδη, χτυπάει εκτός φάση τον αντίπαλο του.

16:52

Η Ξάνθη δεν μπορεί να δημιουργήσει κάτι αξιόλογο και όσο παιρνούν τα λεπτά τόσο περισσότερο άγχος πέφτει στην πλευρά των Ακριτών.

16:49

60': Διακοπή στο ματς, Αθανασίου και Παπάζογλου βρίσκονται στο έδαφος.

16:39

51': Κίτρινη στον Καρατάσιο.

16:35

46': Ωραία ατομική ενέργεια του Μικελτάτζε, ο Γεωργιανός κάνει το πλασέ, αλλά η μπάλα περνάει ελάχιστα δίπλα από την εστία του Μπίντση.

16:34

Έναρξη του 2ου ημιχρονου

16:34

46’: Διπλή αλλαγή για την Ξάνθη. Παντελιάδης και Καπνίδης αντί των Δημούτσου και Τσαμούρη.