1
19:07

Τελικό στη Λιβαδειά. Ο Λεβαδειακός 2-1 τον ΟΦΗ

19:07

90'+4: Κάρτα σε Γεωργίου και Στρατηλάτη για καθυστέρηση

19:05

90'+3: Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Λεβαδειακός. Εκτός ο Μιλοσάβλιεβ, μέσα ο Μάγκας

19:02

90': Τέσσερα τα λεπτά του έξτρα χρόνου

19:01

88': Κάρτα βλέπει ο Μπαρέιρο

18:56

84': Στη θέση του Βαρέλα ο Γεωργίου για τον Λεβαδειακό

18:54

Παραμένει το 2-1 για τον Λεβαδειακό σε ένα κακό ματς

18:54

80': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Μέσα ο Νούνιες, έξω ο Κάλαϊτζιτς

18:46

74': Εκτέλεση φάουλ του Κονέ, ο Αγριμάκης αποκρούει εντυπωσιακά

18:46

Πρώτη φάση στην επανάληψη!

18:44

72': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Μέσα ο Ροτζέριο, έξω ο Ορτέγκα

18:40

Φτάσαμε στο 68', οι Κρητικοί έχουν γίνει πιο επιθετικοί με την είσοδο του Κουτσιανικούλη αλλά δεν απειλούν

18:40

Αποβλήθηκε ο προπονητής του ΟΦΗ Σα Πίντο για διαμαρτυρία στον διαιτητή Γιάχο

18:36

63': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Έξω ο Ντουντού, μέσα ο Κουτσιανικούλης

18:34

Έχουμε συμπληρώσει μια ώρα αγώνα στη Λιβαδειά

18:33

Κακό το δεύτερο μέρος, δεν υπάρχει καν φάση, κυριαρχούν τα πολλά λάθη στην μεσαία γραμμή

18:30

57': Κίτρινη κάρτα στον Ροβίθη

18:22

Τίποτα το ιδιαίτερο στο πρώτο πεντάλεπτο της επανάληψης

18:16

46': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Εκτός ο Μπούρμπος, μέσα ο Στάθης

18:16

46': Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

18:01

Ημίχρονο στη Λιβαδειά. 2-1

17:59

41': Κίτρινη στον Τριποτσέρη

17:58

Καλύτεροι οι Κρητικοί στο τελευταίο διάστημα, πιέζουν και ψάχνουν την ισοφάριση

17:57

41': Κάρτα στον Πετράτσι για τον Λεβαδειακό

17:55

34': Μετά από κόρνερ του Μιλιάζες, ο Κώτσιος απομακρύνει πριν μπει στη φάση ο Παπάζογλου

17:55

Ευκαιρία για τον ΟΦΗ!

17:54

Δέκα λεπτά ακόμα για το φινάλε του πρώτου μέρους στη Λεβαδειά, σε ένα ματς με λίγες φάσεις αλλά με τρία γκολ ήδη!

17:48

Άμεση απάντηση των γηπεδούχων με υπέροχο πλασέ του Μάντζιου μέσα από την μεγάλη περιοχή

17:48

32': ΓΚΟΛ, 2-1 ο Λεβαδειακός

17:47

Όλα ξεκίνησαν από εκτέλεση κόρνερ, ο Παπάζογλου πήρε την πρώτη κεφαλιά και ο Μακρής από το ύψος του δεύτερου δοκαριού, με δυνατό σουτ ισοφάρισε

17:47

Μακρής ο σκόρερ με σουτ

17:45

30': ΓΚΟΛ, 1-1 ο ΟΦΗ

17:40

25': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μιλιάζες, η μπάλα στο τείχος

17:38

Καλή στιγμή για τον Λεβαδειακό

17:37

21': Ο Μιλοσάβλιεβ σουτάρει από το ύψος του πέναλτι, άουτ η μπάλα

17:37

Πάντα στο 1-0 ο Λεβαδειακός, ο ΟΦΗ προσπαθεί να αντιδράσει αλλά δεν απειλεί ουσιαστικά

17:29

13': Κάρτα στον Παπάζογλου για διαμαρτυρία

17:28

Στην πρώτη φάση του αγώνα οι Βοιωτοί ανοίγουν το σκορ, με το ματς να μην έχει να παρουσιάσει κάτι άλλο αξιόλογο

17:24

Σέντρα του Μιλοσάβλιεβ, κεφαλιά του Κονέ από το ύψος του πέναλτι και 1-0 οι γηπεδούχοι

17:24

8': ΓΚΟΛ ο Λεβαδειακός

17:23

Πρώτο πεντάλεπτο χωρίς κάτι ιδιαίτερο στην Λιβαδειά

17:15

1': Σέντρα στην αναμέτρηση

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Στρατηλάτης, Μουλόπουλος, Κώτσιος, Χαραλάμπους, Ιντζίδης, Κονέ, Πετράτσι, Βαρέλα, Μάντζιος, Ορτέγκα, Μιλοσάβλιεβ.
Αναπ: Πρζιρόβσκι, Γεωργίου, Μάρτινς, Βούκσεβιτς, Μάγκας, Νικολάκης, Γουόρντεν
ΟΦΗ
Αγριμάκης, Μπούρμπος, Μιλιάζες, Μπαρέιρο, Τριποτσέρης, Ντουντού, Μακρής, Κάλαϊτζιτς, Παπάζογλου, Ροβύθης, Ζε Εντουάρδο.
Αναπ: Δασκαλάκης, Μπανούσης, Δαμιανάκης, Κουτσιανικούλης, Νούνιες, Φραγκουλάκης, Στάθης.
Διαιτητής: Γιάχος (Χίου). Βοηθοί: Μπαλτάς (Αχαΐας), Σωτηρόπουλος (Αχαΐας). 4ος: Παπαπέτρου (Αθηνών)