1
19:13

Τελικό στους Ζωσιμάδες. Στο 1-1 ο ΠΑΣ με τον Πανθρακικό

19:12

90'+5: Στο ματς περνά και ο Ζδράβος-Ρίζος για τον Πανθρακικό, εκτός ο Ρομέου

19:09

90'+2: Στην θέση του Ιγκόρ ο Σαρακατσάνος για τον Πανθρακικό

19:08

90': Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος

19:05

87': Εκτέλεση φάουλ του Τσάβες, λίγο πάνω από το δοκάρι του Πασχαλάκη η μπάλα

19:01

84': Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Γιάκος αντί του Ακόστα

19:01

83': Ο Ακόστα εκτέλεσε φάουλ, καθάρισαν οι φιλοξενούμενοι που απομάκρυναν την μπάλα

18:54

77': Κίτρινη κάρτα στον Παπαγεωργίου

18:54

76': Ο Ίλιτς από καλή θέση έπιασε το συρτό σουτ, ο Πασχαλάκης μπλόκαρε

18:52

Ένα τέταρτο ακόμα, ο ΠΑΣ είναι καλύτερος, ο Πανθρακικός κρατά όμως την ισοπαλία

18:52

74': Πρώτη αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Χασομέρης αντί του Μολίνα

18:51

73': Ατομική προσπάθεια του Τσάβες ο οποίος προχώρησε αρκετά μέτρα, έπιασε ένα σουτ αλλά αυτό ήταν αδύναμο και η μπάλα περνά αρκετά άουτ

18:48

70': Ο Ίλιτς βγήκε τετ-α-τετ αλλά ο Πασχαλάκης έδιωξε

18:48

Αγγίζει και πάλι το γκολ ο ΠΑΣ Γιάννινα!

18:45

Πιέζει ο ΠΑΣ, μπήκαμε στο τελευταίο 25λεπτο

18:44

Σέντρα από δεξιά του Ντάσιου, ο Ίλιτς πιάνει το γυριστό, αλλά η μπάλα κοντράρει στον Παπαγεωργίου

18:44

66': Ευκαιρία για τον ΠΑΣ!

18:41

64': Κίτρινη κάρτα στον Ρομέου για τον Πανθρακικό

18:40

Καλή στιγμή για τον Πανθρακικό με τους Ιγκόρ και Μολίνα να είναι ότι καλύτερο έχουν να παρουσιάσουν οι φιλοξενούμενοι

18:39

62': Ο Ίγκορ πασάρει στον Μολίνα, αυτός πιάνει το διαγώνιο σουτ, η μπάλα άουτ

18:37

60': Κίτρινη στον Χρήστου

18:35

Προσπαθεί στα τελευταία λεπτά να ανεβάσει την πίεση του ο ΠΑΣ και να γίνει πιο επιθετικός

18:35

56': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Τσάβες αντί του Στρούνα

18:35

Το κόρνερ εκτελέστηκε, ο Λίλα μπήκε στην πορεία της μπάλας ο Μπαϊκαρά έσωσε στη γραμμή!

18:34

56': Απευθείας εκτέλεση κόρνερ του Ακόστα ο Πασχαλάκης στην αριστερή του γωνία διώχνει σε κόρνερ

18:32

54': Μακρινό σουτ του Λίλα, η μπάλα περνά άουτ

18:28

Πρώτο πεντάλεπτο, το ματς έχει καλό ρυθμό

18:27

49': Μολίνα και Ιγκόρ συνεργάστηκαν ωραία, ωστόσο η τελική πάσα του πρώτου προς τον Βραζιλιάνο συμπαίκτη του δεν ήταν καλή και ο Πανθρακικός χάνει την ευκαιρία να απειλήσει

18:23

46': Σέντρα στην επανάληψη

18:22

Bγαίνουν οι δύο ομάδες στον αγωνιστικό χώρο, ξεκινά το δεύτερο μέρος σε λίγα λεπτά

18:07

Στο 1-1 ΠΑΣ και Πανθρακικός

18:07

Τέλος πρώτου ημιχρόνου στους Ζωσιμάδες

18:05

45'+4: Δοκιμάζει τα πόδια του από μακριά ο Μπαϊκαρά, ψηλά η μπάλα

18:04

Έχουμε μπει στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους

18:04

45'+2: Σέντρα-σουτ του Λίλα, η μπάλα λίγο άουτ!

17:59

Ο Ακόστα εκτελεί το φάουλ που κέρδισε ο ίδιος και ο Τζημόπουλος με προβολή από το ύψος του πέναλτι στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 1-1

17:59

38': ΓΚΟΛ ο ΠΑΣ!

17:58

37': Κάρτα βλέπει ο Μπαϊκαρά για μαρκάρισμα στον Ακόστα

17:51

34': Σέντρα Ντάσιου, κόβει ο Εμπόου και απομακρύνει τον κίνδυνο

17:46

''Φώναξαν'' για πέναλτι οι του ΠΑΣ για ένα κράτημα στον Κοροβέση, παίζετε λέει ο ρέφερι

17:44

Δύσκολες οι καιρικές συνθήκες για τους παίκτες

17:44

Αέρας και δυνατή βροχή στα Γιάννινα

17:43

Οι Θρακιώτες ουσιαστικά στην πρώτη προσπάθεια τους σκοράρουν και βάζουν δύσκολα στον ΠΑΣ

17:42

Ο Ιγκόρ πήρε τις κόντρες, μετά από κάθεση πάσα του Ρομέου, ξεπέρασε τον Κολοβέτσιο και με κοντινό ψύχραιμο πλασέ νίκησε τον Βελλίδη άνοιξε το σκορ

17:42

26': ΓΚΟΛ ο Πανθρακικός

17:36

20': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μολίνα, μπλοκάρει ο Βελλίδης

17:33

16': Ο Κοροβέσης δοκιμάζει τα ποδια του από μακριά, η μπάλα κοντράρει ωστόσο σε αμυντικούς του Πανθρακικού

17:29

Ανεβάζουν σιγά σιγά στροφές οι Γιαννιώτες

17:28

12': Νέα επικίνδυνη σέντρα από τον Ντάσιο, αυτή την φορά, μπλοκάρει εύκολα ο γκολκίπερ του Πανθρακικού

17:28

Ελαφρώς καλύτερος ο ΠΑΣ που είναι πιο ζωηρός και πατά καλύτερα στον αγωνιστικό χώρο

17:27

11': Επικίνδυνη σέντρα του Βίλα, μπλοκάρει ο Πασχαλάκης και καθαρίζει την φάση

17:25

8': Πρώτη κάρτα στο ματς, την βλέπει ο Λίλα

17:23

Σέντρα του Λίλα, μπέρδεμα στην άμυνα του Πανθρακικού, ο Ακόστα δεν προλαβαίνει να εκτελέσει

17:23

6': Ευκαιρία για τον ΠΑΣ!

17:21

Πρώτο πεντάλεπτο στους Ζωσιμάδες χωρίς κάτι ιδιαιτερο, αναγνωριστικό παιχνίδι

17:19

3': Ο Ίλιτς σκοράρει αλλά το γκολ ακυρώνεται για οφ σάιντ στον φορ του ΠΑΣ

17:17

1': Σέντρα στο ματς

17:15

14 βαθμοί η θερμοκρασία στα Γιάννινα

17:15

Μπαίνουν οι δύο ομάδες στον αγωνιστικό χώρο, ολα έτοιμα για την σέντρα

17:01

Σε ένα τέταρτο περίπου η σέντρα στους Ζωσιμάδες, στην αναμέτρησης του ΠΑΣ Γιάννινα με τον Πανθρακικό για την 31η αγωνιστική της Σούπερ Λιγκ

Βελλίδης, Τζημόπουλος, Ακόστα, Κολοβέτσιος, Ίλιτς, Τσουκαλάς, Στρούνα, Κοροβέσης, Λίλα, Ντάσιος, Βίλα.
Αναπ: Αμπάρης, Μπέριος, Τσάβες, Μιχαήλ, Αυγενικού, Γιάκος, Κρητικός.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Πασχαλάκης, Εμπόου, Μπαϊκαρά, Χρήστου, Ρομέου, Μπεν Σαμπάτ, Ιγκόρ, Παπαγεωργίου, Μολίνα, Μακρυδημήτρης, Τριανταφύλλου.
Αναπ: Αθανασιάδης, Καθάριος, Ζδράβος-Ρίζος, Μαμούτ, Σαρακατσάνος, Χασομέρης.
Διαιτητής: Μάριος Λαμπρόπουλος (Ηλείας). Βοηθοί: Σταθόπουλος (Ηλείας), Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας). Τέταρτος: Ιωαννίδης (Αργολίδας).