2
19:07

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

19:06

Δίκαιη νίκη για τον ΠΑΟΚ ήταν καλύτερος από τη Λαμία σε ένα μέτριο ματς. Προσπάθησαν οι γηπεδούχοι, αλλά αυτό δεν έφτανε απέναντι στην ποιοτική ανωτερότητα των νικητών.

19:05

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Λαμία - ΠΑΟΚ 0-2.

19:03

90'+3: Ωραίο γέμισμα Αουγκούστο και αλλαγή παιχνιδιού από τα δεξιά, στο δεύτερο δοκάρι ο Τσόλακ δεν πιάνει καλά το σουτ, εύκολα μαζεύει ο Επασί.

19:01

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

19:01

Ο Μιχαηλίδης στο έδαφος, πιάνει το γόνατο του σε σύγκρουση...

18:59

89': Ο Βασιλόγιαννης μέσα στην περιοχή και δεξιά, ντρίπλες, σουτ από πλάγια θέση, άουτ.

18:55

85': Σέντρα Α. Ζίβκοβιτς από τα αριστερά, κεφαλιά Ουαγκέ, εύκολα ο Επασί.

18:54

84': Οφσάιντ ο Α. Ζίβκοβιτς.

18:50

81': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ΠΑΟΚ ο Πάμπλο Γκαρσία. Τσόλακ στη θέση του Σβιντέρσκι και ο Τσιγγάρας στη θέση του Νινούα.

18:49

Α. Ζίβκοβιτς παράλληλη σέντρα-σουτ και κόρνερ. Εκτελεί ο Βιεϊρίνια από τα δεξιά, κεφαλιά καρφωτή Ίνγκασον , άουτ.

18:48

78': Σουτ Αουγκούστο απέξω, πολλά μέτρα άστοχο.

18:45

75': Τεράστια ευκαιρία για τη Λαμία! Σέντρα Ντέλετιτς από τα αριστερά, ο Βασιλόγιαννης μόνος του στο ύψος του δεύτερου δοκαριού, σουτ από τη διαγώνιο της μικρής περιοχής, ψηλά άουτ!

18:41

71': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Σβαμπ στη θέση του Ελ Καντουρί.

18:38

Ο Περέιρα στο έδαφος, μικρή διακοπή... Στο λεπτό ξανά ματς.

18:34

Φάουλ σε καλό σημείο για τον ΠΑΟΚ. Από τα αριστερά του ημικύκλιου και στα δύο μέτρα έξω. Ο Βιεϊρίνια απευθείας με πολλά φάλτσα, καλή εκτέλεση και στα δίχτυα, πέφτει αλλά δεν μπορεί ο Επασί, 0-2.

18:34

64': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:31

62': Δύο αλλαγές για τη Λαμία. Ο Αραμπούλι αντί του Τσούκαλου, Βασιλακάκης αντί του Σκόνδρα. Κάνει πιο επιθετική την ομάδα του ο Μπάμπης Τεννές, που συμπλήρωσε έτσι τις πέντε διορθωτικές κινήσεις από τον πάγκο.

18:30

61': Ο Βιεϊρίνια από τα αριστερά ανοίγει για τον Αουγκούστο, σουτ από το ύψος της περιοχής, ψηλά πάνω από την εστία της Λαμίας.

18:29

60': Δύο αλλαγές μαζί για τον ΠΑΟΚ. Οι Α. Ζίβκοβιτς και Βιεϊρίνια στις θέσεις Μουργκ και Τζιόλη.

18:28

Κίτρινη στον πάγκο της Λαμίας για διαμαρτυρίες...

18:25

55': Κίτρινη στον Τζόλη και στον Σκόνδρα, για κοκορομαχία μεταξύ τους...

18:24

54': Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Μούργκ τη σέντρα από τα δεξιά, ο Τζόλης μόνος πλασάρει από θέση τετ α τετ στο ύψος της μικρής περιοχής, πάνω από τα δοκάρια η μπάλα! Αγγίζουν το δεύτερο γκολ οι Θεσσαλονικείς.

18:23

53': Τρίτη αλλαγή για τη Λαμία. Ο Βασιλόγιαννης στη θέση του Ρόμανιτς.

18:19

50': Κίτρινη σε Μπεχαράνο.

18:18

49': Φάουλ για τον ΠΑΟΚ από τα αριστερά, Νινούα στην εκτέλεση-γέμισμα, με τον ώμο ο Περέιρα, δεν έχει πρόβλημα ο Επασί.

18:15

46': Έναρξη β' ημιχρόνου...

18:15

46': Δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία. Ο Σαραμαντάς στη θέση του Μπαχανάκ.