1
16:56

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

16:55

Εύκολη και δίκαιη νίκη για τον Παναθηναϊκό... Τίποτα το ιδιαίτερο ο Παναιτωλικός, μένει πολύ χαμηλά.

16:54

Λήξη αναμέτρησης, Παναθηναϊκός - Παναιτωλικός 2-1.

16:53

Ο Μεντόσα στα 11 μέτρα, στα δίχτυα, έπεσε σωστά στην αριστερή πλευρά ο Διούδης, αλλά δεν βρήκε την μπάλα, 2-1.

16:53

90'+4: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

16:52

90'+3: ΠΕΝΑΝΤΙ για τον Παναιτωλικό... Ο Σάντσες απομακρύνει με το χέρι πάσα του Μεντόσα μέσα στην περιοχή.

16:49

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων...

16:49

90': Οφσάιντ ο Βέργος, που καθυστέρησε να σουτάρει και στην εξέλιξη της φάσης.

16:47

89': Κίτρινη στον Σάντσες (για μαρκάρισμα σκληρό ε Ντουάρτε - σωστή η κάρτα, αχρείαστο φάουλ στο πλάγιο).

16:44

86': Και ο Πούγγουρας κάρτα...

16:44

86': Κίτρινη στον Μπουζούκη (για τράβηγμα της φανέλας του Ντάλσιο).

16:42

84': Διπλή αλλαγή για τον Παναθηναϊκό, που συμπληρώνει και αυτός τις πέντε. Μπουζούκης αντί Βιγιαφάνιες, Σερπέζης αντί Μαουρίσιο.

16:38

80': Πέμπτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Μεντίνα στη θέση του Τζανακάκη.

16:37

79': Κίτρινη στον Βιγιαφάνιες (για φάουλ σε Τσιγγάρα).

16:36

78': Μολό αντί του Αϊτόρ και Καμπετσής αντί Μακέντα.

16:35

77': Φάση για τον Παναθηναϊκό... Ο Αγιούμπ ανοίγει στον Ζαγορίτη, κινείται από πλάγια θέση και αριστερά, μπαίνει στην περιοχή καταδιωκόμενος στο τετ α τετ, σουτ, ο Κνετ με τα πόδια απομακρύνει.

16:28

69': Τέταρτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Μεντόσα στη θέση του Αριγίμπι.

16:27

Κόρνερ από τα δεξιά για τον Παναθηναϊκό με τον Βιγιαφάνιες, η μπάλα άουτ.

16:25

67': Πρώτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Αγιούμπ στη θέση του Καρλίτος.

16:23

65': Οφσάιντ ο Αϊτόρ, που βγάζει πάσα από τα δεξιά και ο Μαουρίσιο στέλνει την μπάλα στα δίχτυα. Είναι σωστή η υπόδειξη. Γίνεται και έλεγχος VAR. Επιβεβαίωση και από την τεχνολογία.

16:18

60': Δύο αλλαγές μαζί για τον Παναιτωλικό. Οι Ντουάρτε και Ταχάρ μέσα στις θέσεις Γιάκολις, Μάζουρεκ.

16:17

59': ': Κίτρινη στον Αριγίμπι.

16:17

59': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό από τα αριστερά, ο Γιάκολις πλασαριστά, σέντρα γέμισμα, ο Διούδης μαζεύει προ του Βέργου.

16:12

53': Κίτρινη στον Τσιγγάρα (για φάουλ στον Αλεξανδρόπουλο - σωστή η κάρτα).

16:11

53': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό από τα αριστερά με τον Καρλίτος, η μπάλα απομακρύνεται, φτάνει στον Σάντσες, μακρινό σουτ, εύκολα στα χέρια του Κνετ.

16:10

52': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό από τα δεξιά με τον Βιγιαφάνιες, η μπάλα βγαίνει από τα καρέ του Παναιτωλικού.

16:09

Ακυρώνεται το γκολ για χέρι στη σέντρα Βιγιαφάνιες στην αρχική σέντρα... Όντως υπάρχει. Το VAR έκανε δουλειά. Παραμένει το 2-0.

16:07

Βιγιαφάνιες σε Καρλίτος σουτ από τα δεξιά, διώχνει ο Κνετ, δεύτερο σουτ από τον Ισπανό ο Τζανακάκης πάνω στη γραμμή απομακρύνει, πάσα τακουνάκι αυτή τη φορά από τον Καρλίτος και ο επερχόμενος Αϊτόρ με σουτ από το ύψος της μικρής περιοχής στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Παναιτωλικού.

16:07

49': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

16:06

48': Οφσάιντ ο Γιάκολις, λάθος υπόδειξη. Η μπάλα πάντως από πλάγια θέση βγήκε άουτ από τον παίκτη των φιλοξενούμενων στην εξέλιξη της...

16:05

47': Οφσάιντ ο Γιάκολις, πασιφανές...

16:04

16:04

46': Πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Βέργος στη θέση του Αζάντι.