Τέλος αγώνα. Ελλάδα - Κύπρος 2-1.

18:32

Τρία είναι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:29

87': Αλλαγή για την Κύπρο. Ο Τζιόνι αντί του Ηλία.

18:17

75': Αλλαγή για την Κύπρο. Ο Παπαφώτης στην θέση του Σελή.

18:15

74': Ο Λυκογιάννης εκτελεί το μακρινό φάουλ, απομακρύνει σε κόρνερ ο Δημητρίου.

18:15

74': Κίτρινη στον Πίττα.

18:13

72': Κίτρινη στον Μπουχαλάκη.

18:10

68': Αλλαγή για την Ελλάδα. Ο Ρότα μπήκα στην θέση του Μαυρία.

18:08

67': Κόρνερ για την Ελλάδα. Ο Πέλκας εκτελεί, ο Κουρμπέλης παίρνει την κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι, αλλά ο Δημητρίου απομακρύνει με τα ακροδάχτυλα και χτυπάει στο οριζόντιο δοκάρι.

18:03

61': Διπλή αλλαγή για την Κύπρο. Ο Θωμάς Ιωάννου αντί Νίκου Ιωάννου και ο Κούσουλος αντί του Κυριάκου.

18:01

Ο Ηλία δέχεται την μπάλα μέσα στην περιοχή και τσιμπάει την μπάλα προ του Μπάρκα και μειώνει σε 2-1 για τους Κύπριους.

17:59

58': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΠΡΟ! 2-1

17:52

51': Ο Κυριακού εκτελεί απευθείας το φάουλ από τα 25 μέτρα αλλά μπλοκάρει σταθερά ο Μπάρκας.

17:47

Έναρξη του 2ου ημιχρόνου.

17:46

46': Διπλή αλλαγή για την Κύπρο. Ο Καστάνος αντί του Γκόγκιτς και ο Καρώ αντί του Κατελάρη.

17:45

46': Πέντε αλλαγές για την Ελλάδα. Ο Λυκογιάννης αντί του Τσιμίκα, ο Λαμπρόπουλος αντί του Ζέκα, ο Λημνιός αντί του Τζόλη, ο Πέλκας αντί του Μπακασέτα και ο Μπουχαλάκης αντί Φορτούνη.