Καλή συνέχεια από το a-sports.gr

19:06

Το παιχνίδι ολοκληρώθηκε. ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός 0-0.

19:04

92': Οφσάιντ ο Λεό, σωστή υπόδειξη.

19:03

91': Διπλή αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Ντουάρτε μπαίνει στην θέση του Μεντόζα και ο Τσιγγάρας αντί του Ντάλσιο.

19:03

Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος.

18:57

85': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ. Ο Καρτάλης εκτελεί το φάουλ από τα δεξιά και ο Παντελάκης παίρνει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα σταματά στο δεξί κάθετο δοκάρι.

18:53

80': Ο Λεό μπαίνει από τα δεξιά στη περιοχή και κάνει το γύρισμα και ο Λιάβας παραλίγο να στείλει την μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του, αλλά εν τέλει καταλήγει κόρνερ.

18:52

79': Κίιτρινη στον Κωμσταντόπουλο.

18:49

76': Ωραίο γύρισμα του Ελευθεριάδη από τα δεξιά, ο Παμλίδης προσπάθει να βρει την μπάλα με προβολή, αλλά δεν τα κααφέρνει.

18:46

74': Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΣ. Στη θέση του Σάλιακα ο Οικονομόπουλος και στη θέση του Λιάσου ο Ντομίνγκεθ.

18:44

72': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Μαλής στην θέση του Καρασαλίδη.

18:38

66': Mεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ. Ο Καρτάλης κάνει την κάθετη πάσα στον Λεό. Ο επιθετικός του ΠΑΣ μπαίνει στην περιοχή και παιρνάει τον Καρασαλίδη και στην συνέχεια της φάσης πλασάρει, αλλά ο Κνετ απέκρουσε σωτήρια.

18:37

65': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Μάζουρεκ μπαίνει στην θέση του Αριγίμπι.

18:33

61': Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Καρτάλης μπαίνει στην θέση του Νάουμετς.

18:30

58': Ο Αριγίμπι βγαίνει στον χώρο από τα αριστερά και πλάσαρει με τη μία, αλλά ο Χουτεσιώτης απέκρουσε.

18:27

55': Κίτρινη στον Σάλιακα.

18:24

Ο ΠΑΣ συνεχίζει και στο δεύτερο ημίχρονο να έχει την υπεροχή.

18:18

Έναρξη 2ου ημιχρόνου.

18:02

Λήξη πρώτου ημιχρόνου. ΠΑΣ Γιάννινα - Παναιτωλικός 0-0.

18:01

45': Ο Γίακολις κάνει την παράλληλη σέντρα από τα δεξιά και ο Αριγίμπι πλασάρει αλλά η μπάλα περνάει δίπλα από το αριστερό δοκάρι. Όμως η φάση θεωρείται ως μη γενόμενη, διοτί παρεμβαίνει στην μπάλα ο Βέργος, ο οποίος ήταν εκτεθειμένος.

18:01

'Eνα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

17:54

39': Οφσάιντ ο Γιάκολις, σωστή υπόδειξη,

17:53

38': Ο Ελευθεριάδης με ωραία ατομική προσπάθεια πέρναει τον Καρασαλίδη από τα αριστερά μέσα στην περιοχή και σουτάρει στην κλειστή γωνία του Κνετ, με την μπάλα χτυπάει στο οριζόντιο δοκάρι και στη συνέχεια να καταλήγει άουτ.