-
1
21:49

21:47

Εντυπωσιακός ο ΠΑΟΚ στο β' ημίχρονο, πήρε τελικά σαρωτική νίκη και με 5 βαθμούς στον 5ο όμιλο ανεβαίνει στη 2η θέση, ενώ η Γρανάδα έχει 7 κερδίζοντας στην Κύπρο την Ομόνοια με 2-0 (3 βαθμοί η PSV, 1 η Ομόνοια).

21:46

90'+5: Λήξη του αγώνα, 4-1.

21:44

90'+3: Σκοράρει ο Τζόλης, αλλά υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ, ίσως και να καλυπτόταν.

21:42

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:35

84': Κλείνει τις αλλαγές του και ο ΠΑΟΚ, Μουργκ αντί Α. Ζίβκοβιτς.

21:34

83': Σαϊμπάρι αντί Γκέτσε, Λεντέσμα αντί Σανγκαρέ, κλείνει τις αλλαγές της η Αϊντχόφεν.

21:31

81': Τσιγγάρας αντί Ελ Καντουρί, τέταρτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

21:28

77': Κίτρινη στον Σανγκαρέ.

21:24

73': Ο Τζόλης κερδίζει την μπάλα σε μονομαχία με τον Μάουρο Ζούνιορ, ψηλοκρεμαστό πλασέ από αριστερά της περιοχής, άουτ. Είναι σε φοβερή κατάσταση ο Τζόλης...

21:22

71': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Λύρατζης αντί Γιαννούλη.

21:17

66': Ο Τζόλης πάλι αναστατώνει την άμυνα της PSV από αριστερά, ωραία ασίστ στον Αντρίγια Ζίβκοβιτς, που με την κλασική του κίνηση φέρνει την μπάλα στο αριστερό, εκτελεί εντός περιοχής τον Εμβογκό και 4-1!

21:10

Ο Τζόλης τρέχει με την μπάλα, είναι αφύλακτος και με δυνατό σουτ εκτός περιοχής από αριστερά βρίσκει δίχτυα για τον καταιγιστικό στο β' ημίχρονο ΠΑΟΚ, 3-1!

21:09

58': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

21:09

58': Μαντουέκε αντί Τόμας, Μάουρο Ζούνιορ αντί Ιχατάρεν, δύο αλλαγές για τους Ολλανδούς.

21:07

Ο Σβιντέρσκι κλέβει την μπάλα από τον Τόμας, πασάρει στον Σβαμπ, αυτός αφήνει στον Αντρίγια Ζίβκοβιτς και ο Σέρβος με σουτ από θέση μέσα δεξιά νικά τον Εμβογκό για το 2-1.

21:07

56': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

21:05

55': Σουτ του Ελ Καντουρί εκτός περιοχής, δύσκολα αποκρούει ο Εμβογκό.

20:59

Ο Τζόλης εκτελεί φάουλ από αριστερά, διώχνει με κεφαλιά ο Σανγκαρέ, συρτό σουτ του Αντρίγια Ζίβκοβιτς εκτός περιοχής και δεξιά και από την προβολή του Σβαμπ η μπάλα στα δίχτυα για το 1-1.

20:58

47': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:57

46': Φάιν αντί Ροζάριο, αλλαγή για την Αϊντχόφεν.

20:57

46': Σβιντέρσκι αντί Τσόλακ, Τζόλης αντί Μπίσεσβαρ, δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ.