-
0
21:23

21:22

Άνετο βράδυ πέρασε ο Ατρόμητος, σβηστά πήρε το τρίποντο και με 8 βαθμούς ανεβαίνει στην 7η θέση.

21:22

90'+5: Λήξη του αγώνα, 2-0.

21:19

90'+3: Κίτρινη στον Ντίας για δυνατό φάουλ στον Στρούγγη.

21:17

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήαεων.

21:13

87': Κλείνει τις αλλαγές του και ο Ατρόμητος, Ούμπιντες αντί Μανούσου.

21:10

84': Άλβαρες αντί Ντάλσιο, Περέιρα αντί Βάντερσον, κλείνει τις αλλαγές του ο Παναιτωλικός.

21:09

83': Κίτρινη για θέατρο στον Αγκάγιεφ.

21:07

81': Δύο αλλαγές για τον Ατρόμητο, Στρούγγης αντί Γκάλο, Χαρίσης αντί Μπουσούλατζιτς.

21:04

Ο Μανούσος σεντράρει από δεξιά, καρφωτή κεφαλιά του Κωτσόπουλου, μένει άγαλμα ο Κνετ, 2-0.

21:04

78': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:58

72': Εκτελεί ο Γκάλο, μια μικρή αναταραχή στην άμυνα του Παναιτωλικού, τελικά άουτ η μπάλα από κεφαλιά του Γούτα.

20:57

71': Κόρνερ κερδίζει ο Κιβρακίδης για τον Ατρόμητο.

20:54

68': Μεντόσα αντί Γιάκολις, Βέργος αντί Αριγίμπι, δύο αλλαγές για τον Παναιτωλικό.

20:51

66': Δύο αλλαγές για τον Ατρόμητο, Τομάσεβιτς αντί Γκαλβάο, Αγκάγιεφ αντί Χριστοδουλόπουλου.

20:48

62': Κόρνερ από τα πόδια του Γκάλο για τον Παναιτωλικό, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:45

59': Ορθή υπόδειξη οφσάιντ στον Χριστοδουλόπουλο.

20:40

54': Πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό, Τσιγγάρας αντί Μάζουρεκ.

20:37

51': Απευθείας κόκκινη στον Ταχάρ για αντιαθλητικό φάουλ στον Κωτσόπουλο. Πολύ επικίνδυνο το μαρκάρισμα του μέσου του Παναιτωλικού.

20:36

50': Εκτελεί ο Αριγίμπι, νέο κόρνερ. Περνά τελικά χωρίς κάτι σημαντικό.

20:35

49': Λάθος του Ρισβάνη, σουτ του Αριγίμπι λίγο έξω από την περιοχή και αριστερά, διώχνει σε κόρνερ δύσκολα ο Γιαννιώτης. Καλή ευκαιρία για τους Αγρινιώτες.

20:31

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.