2
17:56

Καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

17:55

Οι δύο ομάδες θα μοιραστούν τον βαθμό της ισοπαλίας, με τον Μακέντα να σώζει την παρτίδα γαι τους «πράσινους».

17:54

Λήξη της αναμέτρησης, ΟΦΗ - Παναθηναϊκός 2-2

17:54

Ο Μακέντα εκμεταλλεύεται το λάθος διώξιμο του Ουές και με κεφαλιά ισοφαρίζει σε 2-2.

17:53

90'+4: ΓΚΟΛ για τον Παναθηναϊκό.

17:52

90'+3: Όλοι οι παίκτες του Παναθηναϊκού έχουν ανέβει ψηλά.

17:49

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:47

87': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Βαφέας στη θέση του Σαρδινέρο.

17:47

87': Αλλαγή από τον Παναθηναϊκό. Στη θέση του Μπουζούκη ο Καμπετσής.

17:45

86': O Καρλίτος επιχειρεί το σουτ και ο Βάτερμαν μπλοκάρει.

17:42

83': Ψάχνει την ισοφάριση o Παναθηναϊκός.

17:39

80': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Γιάννου πέρασε στο ματς αντί για του Στάρτζεον.

17:37

Ο Σαρδινέρο παίρνει την κεφαλιά πριν τον Ζαγορίτη, με τον Μεγιάδο να ξεφεύγει από τον Σερπέζη και με κοντινή κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι να «γράφει» το 2-1.

17:36

76': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ.

17:35

75': Ο Βέλεθ προσπαθεί να γυρίσει προς τον Διούδη, αλλά κάνει λάθος και στέλνει τη μπάλα κόρνερ για τον ΟΦΗ.

17:32

73': Αλλαγές για τον ΟΦΗ. Εκτός οι Στάικος, Κοροβέσης και στις θέσεις τους οι Λυμπεράκης και Μπαλογιάννης.

17:31

66': Ο Μακέντα κλέβει τη μπάλα και σουτάρει όμως άουτ.

17:29

70': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Εκτός ο Χατζηγιοβάνης και στη θέση του ο Εμμανουηλίδης,

17:21

65': Σώζει ξανά τον ΟΦΗ ο Βάτερμαν, που νίκησε τον Χατζηγιοβάνη σε τετ-α-τετ.

17:19

63': O Μεγιάδο πιάνει την κεφαλιά, αλλά στέλνει τη μπάλα άουτ.

17:19

63': Νέο κόρνερ για τον ΟΦΗ.

17:18

63': Αναγκαστική αλλαγή του Αλεξανδρόπουλου, του οποίου τη θέση παίρνει ο Σερπέζης για τον Παναθηναϊκό.

17:16

61': O Κοροβέσης πιάνει την κεφαλιά και ο Διούδης διώχνει δύσκολα σε κόρνερ.

17:12

54': Αποκρούει το πέναλτι του Μακέντα στην αριστερή του γωνία ο Βάτερμαν.

17:12

53': Πέναλτι για τους «πράσινους», με τον Μεγιάδο να ανατρέπει τον Μακέντα.

17:11

52': Κερδίζει κόρνερ ο Παναθηναϊκός.

17:10

50': Κίτρινη κάρτα για τον Σακόρ.

17:09

Η μπάλα έφτασε στον Καρλίτος μετά από σέντρα, εκείνος γύρισε ωραία, έκανε το σουτ και έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα για το 1-1.

17:08

49': ΓΚΟΛ για τον Παναθηναϊκό.

17:06

47': O Χατζηγιοβάνης βγαίνει σε τετ-α-τετ με τον Βάτερμαν, αλλά ο γκολκίπερ του ΟΦΗ απέκρουσε .

17:04

46': Έναρξη στο β' ημίχρονο.