Καλή συνέχεια...

20:06

Τέλος της αναμέτρησης. ΠΑΟΚ - ΟΦΗ 3-0.

20:04

Ο Σφιντέρσκι κρεμάει τον Βάντερμαν που βγαίνει χωρίς λόγο από την εστία του. 3-0

20:04

90+2': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ!

20:02

90+1': Σουτ του Τζόλη από τα αριστερά της περιοχής, η μπάλα χτυπάει στο δεξί δοκάρι και φεύγει άουτ

20:01

Κόρνερ του Σβαμπ και κεφαλιά του Σφιντέρσκι από το ύψος της μικρής περιοχής στα δίχτυα. 2-0

20:01

89': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ!

19:57

86': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Εσίτι αντί του Αντρίγια Ζίβκοβιτς

19:57

85': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Σολίς αντί του Μεγιάδο

19:55

84': Κίτρινη στον Ίνγκασον

19:53

82': Σουτ στην κίνηση ο Ναμπί, δύσκολη απόκρουση του Ζίβκοβιτς με το πόδι σε κόρνερ. Αυτό περνάει ανεκμετάλλευτο

19:51

81': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Σφιντέρσκι αντί του Τσόλακ

19:51

80': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Εκτελεί το κόρνερ ο Ναμπί και καρφωτή κεφαλιά του Σελίμοβιτς έλαχιστα άουτ

19:51

79': Μετά από δύο κερδισμένες κόντρες ο Γιάννου βρίσκεται σε θέση βολής και πλασάρει, αποκρούει σε κόρνερ ο Ζίβκοβιτς

19:49

78': Σουτ του Αντρίγια Ζίβκοβιτς λίγο έξω από την περιοχή μπλοκάρει ο Βάντερσον

19:46

75': Ο διαιτητής Τζοβάρας γλιτώνει τον Σελίμοβιτς και δεν του δίνει την δεύτερη κίτρινη για αγκωνιά πάνω στον Τσόλακ

19:45

77': Δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ. Ο Λύρατζης αντί του Μάτος και ο Τζόλης αντί του Πέλκα.

19:44

73': Ο Σβαμπ σουτάρει λίγο έξω από τη περιοχή, αλλά η μπάλα περνάει άουτ.

19:43

72': Διπλή αλλαγή για τον ΟΦΗ. o Λυμπεράκης στην θέση του Μαρινάκη και o Γιάννου αντί του Κοροβέση.

19:39

67': Ο Σαρδινέρο πέφτει μέσα στη περιοχή από μαρκάρισμα του Μάτος. Ο VAR θεωρεί πως δεν υπάρχει παράβαση και το παιχνίδι συνεχίζεται.

19:35

64': Οφσάιντ για τον ΟΦΗ, σωστή υπόδειξη

19:34

62': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Ο Πέλκας εκτελεί, απομακρύνουν οι αμυντικοί του ΟΦΗ

19:32

61': Μακρινό σουτ του Αντρίγια Ζίβκοβιτς, απομακρύνει εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Βάντερμαν.

19:30

57': Ο Ναμπί επιχειρεί ένα μακρινό σουτ, μπλοκάρει σταθερά ο Ζίβκοβιτς

19:29

56': Κακό πλάσε του Πέλκα έξω από την περιοχή, απογοητευτικά άουτ