-
1
22:27

22:26

Πρώτη γκέλα για τον Ολυμπιακό στη σεζόν, πλήρωσε το πεταμένο α' ημίχρονο. Είχαν ευκαιρίες οι Πειραιώτες στο β' ημίχρονο, είχε και δοκάρι όμως ο ΠΑΣ, που ήταν πολύ καλός.

22:26

90'+8: Λήξη του αγώνα, 1-1.

22:22

90'+4: Ήταν οφσάιντ ο Ελ Αραμπί, το χέρι του Ελ Αραμπί τον έβγαλε οφσάιντ, δεν υπάρχει γκολ.

22:19

Το VAR περιμένει ο Καραντώνης για οφσάιντ του Ελ Αραμπί.

22:19

90+1: ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ

22:18

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:16

88': Κίτρινη στον Μπα.

22:13

86': Δύο αλλαγές για τον ΠΑΣ Γιάννινα, Λώλης αντί Παμλίδη, Λιάσος αντί Σιόντη.

22:11

83': Ο Χασάν κλέβει την μπάλα από τον Εραμούσπε, αλλά πλασάρει άστοχα από κοντά. Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό.

22:09

81': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Βαλμπουενά, μπλοκάρει ο Χουτεσιώτης.

22:05

78': Εκτελεί το κόρνερ από δεξιά ο Βαλμπουενά, κεφαλιά του Μπα, ψηλά άουτ η μπάλα.

22:04

77': Ωραίο φαλτσαριστό πλασέ του Καμαρά από μακριά, σε κόρνερ διώχνει ο Χουτεσιώτης.

22:01

73': Ντομίνγκεθ αντί Καρτάλη, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ.

22:01

72': Κίτρινη στον Κρίζμαν για διαμαρτυρία. Στον ΠΑΣ φώναξαν ότι η μπάλα είχε περάσει τη γραμμή, αλλά δεν είχαν δίκιο.

21:58

71': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ! Ο Κρίζμαν σουτάρει από θέση μέσα αριστερά, αποκρούει ο Τζολάκης, η μπάλα στο αριστερό δοκάρι και πάνω στη γραμμή.

21:57

69': Χασάν αντί Ραντζέλοβιτς, δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

21:53

65': Ωραίο σουτ του Μπουχαλάκη λίγο έξω από την περιοχή, ελάχιστα δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα. Σημαντική ευκαιρία για τον Ολυμπιακό.

21:51

63': Δυνατό σουτ του Καμαρά από θέση μέσα δεξιά, άουτ.

21:50

62': Σουτ του Σάλιακα από δεξιά, αντιδρά σωστά και πάλι ο Τζολάκης.

21:49

61': Δυνατό σουτ του Καρτάλη εκτός περιοχής, σε δύο χρόνους αποκρούει ο Τζολάκης.

21:47

59': Ο Ελ Αραμπί αδειάζει με δύο προσποιήσεις τον Παντελάκη, αλλά ο Χουτεσιώτης πέφτει και διώχνει την μπάλα. Άργησε χαρακτηριστικά ο Ελ Αραμπί και χάθηκε μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό.

21:44

57': Λέο αντί Νάουμετς, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

21:43

55': Σουτ του Παμλίδη εκτός περιοχής, μπλοκάρει εύκολα ο Τζολάκης.

21:39

Ο Φορτούνης τη γλυκιά σέντρα από δεξιά, δύσκολη κεφαλιά του Ελ Αραμπί και 1-1.

21:38

51': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

21:33

46': Φορτούνης αντί Εμβιλά, πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

21:33

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.