20:25

20:25

Δεύτερη σερί γκέλα για τον ΠΑΟΚ. Στους 5 βαθμούς οι «ασπρόμαυροι» μετά από τρεις αγωνιστικές.

20:24

90'+7: Λήξη του αγώνα, 0-0.

20:24

90'+7: Σουτ του Κούτσια από θέση μέσα δεξιά, άουτ.

20:22

90'+5: Κίτρινη στον Γκουαροτσένα.

20:20

90'+4: Σέντρα Γιαννούλη από αριστερά, κεφαλιά του Τζόλη, μπλοκάρει εύκολα ο Γκαραβέλης.

20:17

90': Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:14

87': Σουτ του Τζόλη από αριστερά, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων η μπάλα.

20:12

86': Κιάκος αντί Μπαριέντος, αναγκαστική η τρίτη αλλαγή του Βόλου.

20:11

84': Ο Μπαριέντος συγκρούστηκε με τον Κρέσπο, αιμορραγεί.

20:09

82': Κίτρινη στον Τέκιο για διαμαρτυρία.

20:08

81': Ο Γκουαροτσένα πέφτει εντός περιοχής, τον έχει βρει με το χέρι στο πρόσωπο ο Ίνγκασον, δεν βλέπει παράβαση ο Φωτιάς.

20:05

78': Κίτρινη στον Δουβίκα για φάουλ στον Νινούα.

20:01

74': Κεφαλιά Κρέσπο μετά από κόρνερ του Α. Ζίβκοβιτς από αριστερά, άουτ.

20:01

73': Πέμπτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Κούτσιας αντί Ουαγκέ.

19:52

65': Άλλη μία σπουδαία ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, σουτ του Αντρίγια Ζίβκοβιτς από δεξιά, κοντράρει η μπάλα και προ του Τσόλακ που ήταν έτοιμος να σκοράρει από κοντά διώχνει σε κόρνερ ο Κολόμπο. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

19:50

63': Άλλες δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ, Ελ Καντουρί αντί Εσίτι και Γιαννούλης αντί Περέιρα.

19:45

58': Μπαρτόλο αντί Μαρτίνες, δεύτερη αλλαγή για τον Βόλο.

19:43

56': Τζόλης αντί Βρακά, Αντρίγια Ζίβκοβιτς αντί Πέλκα, δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ.

19:41

55': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, πάσα του Νινούα στην πλάτη της άμυνας του Βόλου, ο Τσόλακ γυρίζει στον Πέλκα που δεν κάνει καλό πλασέ και διώχνει ο Γκαραβέλης.

19:38

51': Μακρινό δυνατό σουτ του Περέιρα, μπλοκάρει ο Γκαραβέλης.

19:37

50': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΟΚ! Εκτελεί από δεξιά το κόρνερ ο Νινούα, κεφαλιά του Τσόλακ και στο οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

19:36

50': Πρώτη αλλαγή για τον Βόλο, Γκουαροτσένα αντί Περέα.

19:36

49': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ κερδίζει ο Ουαγκέ.

19:32

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.