Νίκησε, αλλά δεν άρεσε ο Παναθηναϊκός ξανά, πολύ καλός ο Λεβαδειακός...

Λήξη αναμέτρησης, ο Παναθηναϊκός κερδίζει φιλικά με 1-0 τον Λεβαδειακό.

20:27

Οφσάιντ ο Καρλίτος, σωστή υπόδειξη.

20:24

Προϋποθέσεις ευκαιρίας για τον Παναθηναϊκό... Καρλίτος και Μακέντα δεν προλαβαίνει το γέμισμα από τα αριστερά του Χατζηγιοβάνη, άουτ...

20:24

Συμπληρώθηκαν τα 90', τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:21

88': Δύο αλλαγές για τον Παναθηναϊκό. Ο Καραγιάννης αντί του Ζαγαρίτη και ο Αλεξανδρόπουλος αντί του Κουρμπέλη.

20:20

Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό αν και δεν ήταν τελική. Ο Χατζηγιοβάνης σε Καρλίτος, σέντρα από τα δεξιά, ο Γκέκας διώχνει προ του Μακέντα σωτήρια σε κόρνερ... Εκτελείται γρήγορα γρήγορα, περνά ανεκμετάλλευτο από τα αριστερά για το τριφύλλι.

20:17

84': Τρεις ακόμα αλλαγές για τον Λεβαδειακό. Οι Πούλος, Γεράκιος και Κυριαζής αντί των Καραχάλιου Τσάπρα και Βήχου.

20:17

83': Σέντρα από τον Βήχο, σουτ χωρίς δύναμη από τον Τζιώρα, εύκολα μαζεύει ο Διούδης.

20:10

76': Δύο αλλαγές για τον Λεβαδειακό. Ο Καραμπάς αντί Μεχία και ο Βαγγέλοβ αντί του Συμελίδη.

20:08

74': Φάουλ για τον Λεβαδειακό από τα αριστερά και στα 25 περίπου μέτρα. Μεχία στην εκτέλεση, με φάλτσα, 5-6 μέτρα μακριά από την εστία η μπάλα.

20:06

Ο Λεβαδειακός από το ξεκίνημα του β' ημιχρόνου είναι οπισθοχωρημένος, χωρίς φάση στο ίδιο διάστημα ο Παναθηναϊκός, αλλά κατάφερε να σκοράρει με το εύστοχο πέναλτι.

20:02

Διακοπή για νερό στο β' ημίχρονο... Ματς ξανά μετά από 2'.

20:01

67': Δύο αλλαγές για τον Παναθηναϊκό. Μέσα οι Σερπέζης, Χατζηγιοβάνης, έξω οι Μπουζούκης, Αϊτόρ.

19:59

65': Δύο αλλαγές ακόμα για τον Λεβαδειακό. Τσιώλης αντί Νίλι και ο Παναγιώτου αντί του Κονέ...

19:58

Σκληρό φάουλ Σάντσες πάνω στον Βήχο... Πάει να γίνει επεισόδιο μεταξύ των παικτών. Η κατάσταση δεν ξεφεύγει όμως.

19:53

Ο Μακέντα από τα 11 μέτρα δεν αστοχεί, ωραίο δυνατό σουτ, ξεγελά Γκέκα και 1-0.

19:53

59': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

19:52

58': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Παναθηναϊκό. Πέφτει ο Κουρμπέλης... Τράβηγμα από τον Τζιώρα. Ανόητη παράβαση.

19:52

58': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Ο Αγιούμπ από τα δεξιά στην εκτέλεση...

19:49

55': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Τζιώρας στη θέση του Μυτίδη. Διαφοροποιεί το σέντερ φορ της ομάδας του ο Αντωνίου.

19:49

55': Γυριστό Μπουζούκη από θέση μέσα αριστερά, η μπάλα πλάγιο άουτ από την άλλη πλευρά μετά από κόντρα.

19:45

Χωρίς τίποτα το ιδιαίτερο το πρώτο πεντάλεπτο του δεύτερου μέρους...

19:40

46': Έναρξη β' ημιχρόνου...

19:40

46': Δύο αλλαγές και για τον Παναθηναϊκό. Μακέντα και Βέλεθ μέσα στις θέσεις των Σαβιέρ και Μαυρομμάτη.

19:40

46': Δύο αλλαγές για τον Λεβαδειακό με το ξεκίνημα... Θεοχάρης και Μαρκολίνο στις θέσεις των Λιάγκα και Κάκκο

19:36

Mε προβολείς στο "Ελ Πάσο" το β' ημίχρονο του φιλικού... Μπαίνουν οι παίκτες των δύο ομάδων ξανά στον αγωνιστικό χώρο.