-
1
20:55

20:54

Δίκαιο το Χ στην Τούμπα, σε ένα πολύ καλό β' ημίχρονο. Σημαντικός βαθμός βέβαια για τους Περιστεριώτες, πρώτη γκέλα για τον ΠΑΟΚ στο πρωτάθλημα.

20:54

90'+6: Λήξη του αγώνα, 1-1.

20:53

90'+5: Σουτ του Κωτσόπουλου εντός περιοχής, μπλοκάρει ο Ζίβκοβιτς.

20:51

90'+3: Κίτρινη στον Μουνίθ.

20:49

90'+1: Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:46

88': Κίτρινη στον Σάλομον.

20:46

88': Πέμπτη και τελευταία αλλαγή και για τον Ατρόμητο, Μουνίθ αντί Ραμπέγιο.

20:44

86': Βρακάς αντί Μπίσεσβαρ, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του ΠΑΟΚ.

20:41

83': Νάτσος αντί Τομάσεβιτς, τέταρτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

20:38

81': Νινούα αντί Εσίτι, Κρέσπο αντί Βαρέλα, τέσσερις οι αλλαγές του ΠΑΟΚ.

20:38

80': Μακρινό πλασέ του Πέλκα, μπλοκάρει ο Γιαννιώτης.

20:35

Ο Ενσικουλού κάνει το γύρισμα από δεξιά της περιοχής, ο Μιχάι προσπαθώντας να διώξει την μπάλα σημειώνει αυτογκόλ, 1-1.

20:34

77': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:30

73': Ούμπιντες αντί Χαρίση, Ενσικουλού αντί Γιακουμάκη, δύο αλλαγές και για τον Ατρόμητο.

20:29

72': Πέλκας αντί Τζόλη, Κούτσιας αντί Σβιντέρσκι, δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ.

20:24

67': Σουτάρει ο Τζόλης εντός περιοχής και αριστερά, ο Γούτας παραχωρεί κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

20:23

65': Άλλο ματς στο β' ημίχρονο, πάνω κάτω η μπάλα και πιο αποτελεσματικός ο ΠΑΟΚ για την ώρα.

20:16

58': Μεγάλη ευκαιρία χάνει ο Ατρόμητος! Ο Γιακουμάκης νικιέται στο τετ α τετ από τον Ζίβκοβιτς στα δεξιά της περιοχής και στην επαναφορά αστοχεί από κοντά πιεζόμενος ο Σάλομον.

20:16

Ο Αντρίγια Ζίβκοβιτς πασάρει στον Γιαννούλη, που κάνει το γύρισμα από αριστερά, αφήνει ωραία την μπάλα κάτω από τα πόδια του ο Τζόλης, ο Αντρίγια Ζίβκοβιτς με δυνατό πλασέ από το ύψος του πέναλτι ανοίγει το σκορ, 1-0.

20:15

57': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:14

56': Σημαντική ευκαιρία για τον Ατρόμητο, ο Γιακουμάκης κερδίζει την κόντρα από τον Ζίβκοβιτς που είχε βγει μακριά από την εστία του, αλλά πλασάρει άστοχα.

20:13

55': Σουτ του Σβαμπ εκτός περιοχής, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:10

52': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Δυνατό σουτ του Κιβρακίδη από θέση μέσα δεξιά, στο αριστερό δοκάρι η μπάλα.

20:09

51': Σπουδαία ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, ωραία μπαλιά του Μπίσεσβαρ στον αφύλακτο Τζόλη, που σουτάρει δυνατά από θέση μέσα αριστερά, διώχνει δύσκολα σε κόρνερ ο Γιαννιώτης. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

20:03

46': Πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο, Κωτσόπουλος αντί Μανούσου.

20:03

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.