3
-
3
21:06

Τρομερό παιχνίδι στην Τρίπολη, με τον ΠΑΣ να προηγείται τρεις φορές, εκμεταλλευόμενος κάθε του επίθεση και τον Αστέρα να... σώζει το βαθμό λίγο πριν από το τέλος.

21:05

Τέλος του αγώνα.

21:01

Συμπληρώθηκε το 90λεπτο. 4 θα είναι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:59

89': Ευκαιρία για τον Αστέρα, με το επικίνδυνο σουτ του Κάφα να περνά πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

20:58

Ισοφαρίζουν σε 3-3 οι Αρκάδες με πλασέ του Καράσκο έπειτα από ασίστ του Μπακασέτα.

20:58

87': ΓΚΟΛ για τον Αστέρα!

20:53

Οι γηπεδούχοι πιέζουν στα τελευταία λεπτά, αλλά δεν καταφέρνουν να βγάλουν τη μεγάλη φάση.

20:50

80': Κίτρινη κάρτα στον Κάφα.

20:45

74': Αλλαγή για τον Αστέρα. Μπακασέτας αντί του Τσαμπούρη.

20:41

71': Τελευταία αλλαγή για τον ΠΑΣ. Βγαίνει ο Τσάβες και μπαίνει ο Κρητικός.

20:38

68': Γυριστή κεφαλιά του Μπαράλες έπειτα από κόρνερ του Ουσέρο, η μπάλα φεύγει πάνω από την εστία του Βελλίδη.

20:36

66': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Καράσκο παίρνει τη θέση του Ζησόπουλου.

20:28

58': Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Κεϊτά μπαίνει αντί του Κοροβέση.

20:27

Οι Ηπειρώτες παίρνουν και πάλι το προβάδισμα (2-3) με δυνατό συρτό σουτ του Βίλα έξω από την περιοχή.

20:27

57': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ Γιάννινα!

20:24

54': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Γκρατσίνι δίνει τη θέση του στον Ναβάρο.

20:16

Ευκαιρία για τον ΠΑΣ Γιάννινα, αλλά το σουτ του Ίλιτς βρίσκει στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

20:15

Ξεκίνησε το β' μέρος.

20:07

Πολύ καλό παιχνίδι στο πρώτο 45λεπτο, με τους φιλοξενούμενους να αιφνιδιάζουν δύο φορές, αλλά τον Αστέρα να «απαντάει». Highlight το γκολ του Τσάβες!

20:01

Τέλος α' ημιχρόνου.

19:46

Ο Ντε Μπλάσις σκοράρει με πολύ ωραία κεφαλιά για το 2-2, έπειτα από σέντρα του Κάφα.

19:46

32': ΓΚΟΛ για τον Αστέρα Τρίπολης!

19:42

Ωραία μπαλιά του Τσουκαλά προς τον Τσάβες, ο οποίος «κρεμάει» τον Γεωργακόπουλο για το 1-2!

19:42

28': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ Γιάννινα!

19:39

25': Ευκαιρία για τον Αστέρα, αλλά η κεφαλιά του Μπαράλες περνά δίπλα από το δοκάρι.

19:38

23': Ο Βελλίδης μπλοκάρει εύκολα το μακρινό σουτ του Γκρατσίνι.

19:27

12': ΓΚΟΛ για τον Αστέρα Τρίπολης! Ισοφαρίζει σε 1-1 ο Ουσέρο ευστοχώντας στο πέναλτι.

19:26

Κίτρινη κάρτα στον Βελλίδη.

19:26

11': Πέναλτι για τον Αστέρα Τρίπολης! Ο Βελλίδης ανέτρεψε εντός περιοχής τον Μπαράλες.

19:25

10': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ Γιάννινα! Ο Τσουκαλάς εκτελεί εύστοχα το πέναλτι και κάνει το 0-1.

19:24

Κίτρινη κάρτα στον Τσαμπούρη.

19:24

9': Πέναλτι για τον ΠΑΣ Γιάννινα σε χέρι του Τσαμπούρη.