1
19:58

Kαλό βράδυ από το a-sports.gr.

19:57

Μέτριο ματς στο «Γεντί Κουλέ», κερδισμένος όμως ο Παναιτωλικός με το Χ σε δύσκολη έδρα. Μόνο το γκολ της ισοφάρισης κρατά ο ΟΦΗ.

19:57

90'+5: Λήξη του αγώνα, 1-1.

19:52

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:49

87': Κίτρινη στον Μαρινάκη για φάουλ στον Μεντόσα.

19:47

86': Άλλες δύο αλλαγές για τον Παναιτωλικό, Μεντόσα αντί Μάζουρεκ, Ταχάρ αντί Τσιγγάρα.

19:42

81': Βέργος αντί Ματσόλα, δεύτερη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

19:40

79': Γρίβας αντί του τραυματία Βαζ, πέμπτη και τελευταία αλλαγή για τον ΟΦΗ.

19:38

76': Κίτρινη στον Κοροβέση, που σταματά με το χέρι την μπάλα σε αντεπίθεση των Αγρινιωτών.

19:35

74': Δύο αλλαγές για τον ΟΦΗ, Ουές αντί Βούρου, Γκαργκαλατζίδης αντί Φιγκεϊρέδο.

19:34

73': Πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό, Ντουάρτε αντί του Τζανακάκη, που τραυματίστηκε.

19:31

70': Συνέχεια στην αναμέτρηση.

19:30

69': Το μικρό διάλειμμα στο β' ημίχρονο για να δροσιστούν οι παίκτες.

19:28

66': Κίτρινη στον Ντάλσιο για φάουλ στον Βαζ.

19:25

63': Ο Μάζουρεκ εκτελεί απευθείας το φάουλ, ψηλά άουτ η μπάλα.

19:23

62': Κίτρινη στον Βούρο για φάουλ στον Μάζουρεκ.

19:22

Υπέροχο γκολ για τον ΟΦΗ, ο Νέιρα δίνει στον Βαζ, αυτός από αριστερά της περιοχής κάνει το γύρισμα για τον Φιγκεϊρέδο, που αφήνει ωραία την μπάλα να περάσει κάτω από τα πόδια του και ο Νέιρα με πλασέ χρίζεται σκόρερ, με την μπάλα να βρίσκει πρώτα στο δεξί δοκάρι (1-1).

19:21

60': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

19:14

53': Διπλή αλλαγή για τον ΟΦΗ, Μεγιάδο αντί Ναμπί, Νέιρα αντί Σακόρ.

19:07

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.