-
2
23:42

23:41

Ήταν αποτελεσματική η Εθνική στις ευκαιρίες της, κερδίζει 2-1 το Κόσοβο και με 4 βαθμούς πιάνει κορυφή στον 3ο όμιλο της League C, ξεπερνώντας στην ισοβαθμία τους Σλοβένους.

23:40

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-2.

23:36

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:35

89': Κίτρινη στον Κουρμπέλη.

23:34

88': Κίτρινη στον Μπέρναρντ Μπερίσα.

23:32

86': Συρτό πλασέ του Χασάνι από το ημικύκλιο της περιοχής, μπλοκάρει ο Μπάρκας.

23:30

84': Κίτρινη στον Νουχίου.

23:29

83': Μάνταλος αντί Κουλούρη, τρίτη αλλαγή για την Εθνική.

23:28

Ο Χαντεργκιόναϊ σεντράρει από δεξιά, κακή απομάκρυνση της μπάλας από τον Μπάρκα και ο Μπέρναρντ Μπερίσα με γυριστό σουτ βρίσκει δίχτυα για το 1-2.

23:28

82': ΓΚΟΛ για το ΚΟΣΟΒΟ!

23:27

81': Ελέγχει το παιχνίδι η Εθνική, χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα.

23:19

73': Κεφαλιά του Κουρμπέλη, λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα μετά από σέντρα του Λημνιού από δεξιά και προσωρινή απομάκρυνση της κοσοβάρικης άμυνας.

23:17

71': Ο Κουλούρης βλέπει εκτός εστίας τον Ουικάνι, σουτάρει από μακριά, άουτ.

23:15

69': Μακρινό σουτ του Σιόβα, χωρίς τύχη.

23:14

68': Κόρνερ παραχωρεί ο Σβάρνας, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Βαλόν Μπερίσα.

23:06

61': Μασούρας αντί Φορτούνη, δεύτερη αλλαγή για την Εθνική.

23:04

58': Ρασκάι αντί Βοϊβόντα, τρίτη αλλαγή για το Κόσοβο.

23:01

55': Και δεύτερη αλλαγή για τους γηπεδούχους, ο Χασάνι αντί του Χαλίμι.

23:01

54': Πρώτη αλλαγή για το Κόσοβο, Μπέρναρντ Μπερίσα αντί Ζενέλι.

22:57

Εκτελείται πλασαριστά το κόρνερ από Λημνιό και Μπακασέτα, ο Γιαννούλης γεμίζει στην περιοχή και ο Σιόβας, κατεβάζοντας ωραία την μπάλα, με σουτ πέφτοντας γράφει το 0-2. Λειτούργησε ως φορ κλάσης ο διεθνής στόπερ!

22:57

51': ΓΚΟΛ για την ΕΛΛΑΔΑ!

22:55

50': Κερδίζει κόρνερ ο Γιαννούλης για την Εθνική.

22:53

47': Ωραίο σουτ στην κίνηση του Μπακασέτα από το ημικύκλιο της περιοχής, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα σε μια καλή ευκαιρία για την Εθνική.

22:52

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.