0
-
0
21:26

Ματς που θα ξεχαστεί γρήγορα, Βόλος και Λαμία απόλυτα φυσιολογικά έμειναν στο 0-0 σε ένα παιχνίδι πολύ κακό.

21:25

90'+5: Λήξη του αγώνα, 0-0.

21:23

90'+2: Μπάλλας αντί Μάντζη, τέταρτη αλλαγή για τους Βολιώτες.

21:22

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:16

85': Δύο αλλαγές για τη Λαμία, Καραμάνος αντί Σασί και Μπουλούλης αντί Σάλιακα.

21:11

80': Γέντρισεκ αντί Μουνίθ, τρίτη αλλαγή για τον Βόλο.

21:08

78': Πολύ κακό το παιχνίδι στο β' ημίχρονο...

21:04

73': Την κίτρινη θα δει και ο Βάντερσον για φάουλ στον Ζοάο.

21:02

71': Συνέχεια στο ματς.

21:01

70': Δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία, αντί του Βιγιάλμπα ο Αραβίδης.

21:01

69': Το μικρό διάλειμμα του β' ημιχρόνου για να δροσιστούν οι παίκτες.

20:59

68': Κίτρινη και στον Μπεχαράνο για διαμαρτυρία.

20:57

66': Κίτρινη στον Νιάσε για δυνατό μαρκάρισμα στον Τσαούση.

20:56

65': Κίτρινη στον Αντέτζο, που... γκρεμίζει τον Ζοάο.

20:50

59': Δυνατό σουτ του Σάλιακα λίγο έξω από την περιοχή και αριστερά, μπλοκάρει ο Καραγκιόζης.

20:47

56': Κίτρινη στον Βιγιάλμπα.

20:46

56': Σουτ του Μαξ από δεξιά της περιοχής, άουτ.

20:44

53': Ζοαό αντί Κυζιρίδη, δεύτερη αλλαγή για τον Βόλο.

20:42

51': Μακρινό σουτ του Σκόνδρα, χωρίς τύχη.

20:36

46': Πρώτη αλλαγή για τον Βόλο, Μπαλογιάννης αντί Δημόπουλου.

20:36

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.

20:20

Μέτριο ματς στο Πανθεσσαλικό, με τον Βόλο να έχει την υπεροχή και όποιες καλές ευκαιρίες.

20:20

45'+4: Λήξη α' ημιχρόνου, 0-0.

20:17

45'+2: Ο Δημούτσος έχει τραυματιστεί και τον αντικαθιστά ο Νιάσε στην πρώτη αλλαγή της Λαμίας, που είναι αναγκαστική.

20:16

45': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.