0
21:28

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

21:26

Μένει ζωντανός ο Πανιώνιος στη μάχη παραμονής του. Με το σπαθί του πήρε το πόντο και θα μπορούσε να πάρει και το τρίποντο. Ο Αστέρας ήταν καλύτερος μόνο στο πρώτο ημίωρο του β' ημιχρόνου.

21:25

Στο 90'+4 πλέον... Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Αστέρας Τρίπολης - Πανιώνιος 0-0.

21:21

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων στην Τρίπολη...

21:21

90': Ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Σέντρα από τα δεξιά με τον Δούμτσιο, ο Γρίβας μόνος δεν θα βρει καλά την μπάλα στην προβολή που επιχειρεί, άουτ.

21:19

Μάχεται ο Πανιώνιος, μετά την πίεση του Αστέρα από το 75'΄έχει ισορροπήσει το ματς. Οι φιλοξενούμενοι έκλεισαν τους διαδρόμους στους γηπεδούχους.

21:18

88': Στατική φάση για τον Πανιώνιο. Ο Μιλόγεβιτς σε φάουλ - γέμισμα από τα 30 μέτρα στην περιοχή του Αστέρα, με τις γροθιές διώχνει ο Παπαδόπουλος...

21:18

87': Κίτρινη ο Τζίμας.

21:17

86': Πέμπτη και τελευταία αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Μπόρχα Φερνάντεθ αντί του Μουνάφο.

21:16

85': Σαραμαντάς σε Γρίβα, συρτό σουτ από θέση μέσα αριστερά, χωρίς δύναμη, εύκολα μαζεύει ο Παπαδόπουλος.

21:12

81': Τέταρτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Κρέσπι στη θέση του Λουίς Φερνάντεθ.

21:11

80': Κίτρινη στον Πασαλίδη.

21:10

79': Ακόμα δύο αλλαγές για τον Πανιώνιο. Ο Μαξίμοβιτς αντί του Τσιλούλη και ο Γρίβας αντί του Λυμπεράκη.

21:08

77': Κίτρινη στον Λυμπεράκη (τραβηγμένη για τζαρτζάρισμα).

21:05

74': Κόρνερ για τον Αστέρα από τα δεξιά, ο Λουίς Φερνάντεθ, απευθείας στην αγκαλιά του Κότνικ η μπάλα.

21:02

71': Κόρνερ για τον Πανιώνιο από τα αριστερά με τον Μιλόγεβιτς, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:01

Διακοπή για νερό... Λίγη δροσιά για τους ποδοσφαιριστές των δύο ομάδων. Και πάλι ματς μετά από δύο λεπτά..

20:59

68': Γυριστό του Τζίμα από θέση μέσα δεξιά, μπλοκάρει ο Κότνικ.

20:56

Στο πρώτο 20λεπτο του β' ημιχρόνου ο Αστέρας έχει βελτιωθεί σημαντικά και έχει πάρει τα ηνία του ματς.

20:55

65': Επικίνδυνο γύρισμα Τασουλή από τα αριστερά, παράλληλα από την εστία του Πανιωνίου η μπάλα, δεν μπορεί να κάνει προβολή ο Τζίμας, άουτ.

20:54

64': Σουτ Λουίς Φερνάντεθ από τα αριστερά και έξω, μπλοκάρει ο Κότνικ σταθερά.

20:50

61': Δύο ακόμα αλλαγές μαζί για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Τζίμας αντί του Ντέλετιτς και ο Ριέρα αντί του Μαρκ Φερνάντεθ.

20:49

59': Ο Μαρκ Φερνάντεθ κινείται έξω από την περιοχή του Πανιωνίου περιμετρικά από το ημικύκλιο, σουτ, άουτ.

20:48

57': Δεύτερη αλλαγή για τον Πανιώνιο. Ο Μιλόγεβιτς στη θέση του Οικονομίδη.

20:45

55': Σουτ απέξω του Μαρκ Φερνάντεθ, άστοχο.

20:44

53': Λουίς Φερνάντεθ αλλάζει παιχνίδι σε Τασουλή, σέντρα, κεφαλιά Δουβίκα, πάνω από την εστία του Πανιωνίου.

20:42

51': Κίτρινη στον Κόρμπο.

20:41

50': Οφσάιντ ο Δούμτσιος, που πήρε κεφαλιά μόνος και έστειλε την μπάλα, άουτ. Σωστή υπόδειξη, ήταν πιο μπροστά.

20:39

48': Κίτρινη στον Ντέλετιτς.

20:36

20:36

46': Αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Δουβίκας στη θέση του Μπαράλες