0
16:55

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, απο το γήπεδο του Αιγάλεω καλή συνέχεια.

16:52

Καλύτερο το Αιγάλεω, δίκαιη νίκη και με το 1,5 πόδι δείχνει να εξασφαλίζει την παραμονή του, τρεις αγωνιστικές πριν από το φινάλε της Football League. Χάθηκε ένα σημαντικό ματς για τον Θεσπρωτό, αλλά έχει ακόμα ελπίδες.

16:51

90'+6: Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Αιγάλεω - Θεσπρωτός 1-0!

16:49

90'+4: Δεύτερη κίτρινη και αποβολή για τον Λάμπρου. Με δέκα θα τελειώσει το ματς το Αιγάλεω.

16:49

90'+4: Κίτρινη στον Κωνσταντακόπουλο.

16:48

Αποβάλλεται από τον πάγκο κι άλλος παίκτης του Αιγάλεω.

16:48

Προσωρινή διακοπή, κάτι έπεσε κοντά στον δεύτερο βοηθό...

16:46

Συμπληρώθηκαν τα 90', πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:45

90': Κίτρινη στον Λάμπρου.

16:44

Φάση διαρκείας στα καρέ του Αιγάλεω, τελειώνει με επιθετικό φάουλ στον Σικαλιά.

16:42

87': Τελευταία αλλαγή για τον Θεσπρωτό. Μποτόσο στη θέση του Καζβιρόπουλου.

16:39

84': Κόρνερ για το Αιγάλεω από τα δεξιά ο Τσιλιγκίρης και νέο κόρνερ, δεύτερο στη σειρά. Τσιλιγκίρης ξανά, κεφαλιά Φαρινόλα, στην αγκαλιά του Κίναλη.

16:35

80': Εκτελείται από τα δεξιά το κόρνερ για το Αιγάλεω με τον Τσιλιγκίρη, η μπάλα φτάνει στον Ιωαννίδη, μακρινό σουτ, απελπιστικά άστοχο.

16:35

80': Δεύτερη αλλαγή για τον Θεσπρωτό και είναι αναγκαστική. Ο Βουκομάνοβιτς αντί του Δημήτρουλα.

16:35

80': Σέντρα-σουτ Τσιλιγκίρη από τα αριστερά και έξω από την περιοχή, δεν μπορεί σταθερά ο Κίναλης και διώχνει σε κόρνερ.

16:33

78': Μεγάλη ευκαιρία για το Αιγάλεω. Ο Φαρινόλα στρώνει ωραία από θέση μέσα δεξιά στον Καπό, σουτ από το ύψος του πέναλτι, πάνω από την εστία του Θεσπρωτού.

16:29

Έχει τραυματιστεί ο Δημήτρουλας. Με δέκα προσωρινά ο Θεσπρωτός, επιστρέφει, έπειτα από τρία λεπτά.

16:28

Να σημειώσουμε την πολύ θερμή ατμόσφαιρα, που έχουν δημιουργήσει οι οργανωμένοι οπαδοί του Αιγάλεω σε όλη τη διάρκεια του ματς με ασταμάτητη φωνή και τραγούδια. Γενικά οι εξέδρες έχουν κόσμο, κοντά στις 2.000 υπολογίζονται οι φίλαθλοι!

16:27

72': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του το Αιγάλεω. Ο Λάμπρου στη θέση του Μαχαίρα.

16:23

68': Πρώτη αλλαγή για τον Θεσπρωτό από τον Χουάν Ραμόν Ρότσα. Ο Κολλάς στη θέση του Κωνσταντίνου.

16:21

66΄: Δεύτερη αλλαγή για το Αιγάλεω από τον Θωμά Γράφα. Ο Ιωαννίδης στη θέση του Σπυρόπουλου.

16:18

63': Κόρνερ για το Αιγάλεω. Τσιλιγκίρης στην εκτέλεση, κεφαλιά Παπανικόλα από το ύψος του δεύτερου δοκαριού, η μπάλα πάνω από την οριζόντια δοκό του Θεσπρωτου.

16:13

58': Οφσάιντ ο Ντάλα Κόστα, σωστή υπόδειξη.

16:10

55': Σουτ Μπίκα απέξω, χωρίς δύναμη, εύκολα ο Σικαλιάς μαζεύει.

16:08

Μονόλεπτη διακοπή για να φύγει από τη φυσούνα ο Δουφεξής, που έχει αποβληθεί, τον είδε ο ρέφερι Τσακαλίδης...

16:05

50': Αλλαγή πρώτη για το Αιγάλεω. Ο Φαρινόλα στη θέση του Γουερέ.

16:01

46': Έναρξη β' ημιχρόνου. Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.