0
17:06

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

16:57

Χτύπησε στο φινάλε ο Πλατανιάς και πήρε τη νίκη! Φλύαρη η Α.Ε. Καραϊσκάκης δεν εκμεταλλεύτηκε τις ευκαιρίες, που είχε και το πλήρωσε.

16:54

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Πλατανιάς - Α.Ε. Καραϊσκάκης 1-0.

16:53

90'+3: Κίτρινη στον Τσαμούρη (για καθυστέρηση).

16:50

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων στα Περιβόλια...

16:49

90': Μεγάλη ευκαιρία για την Α.Ε. Καραϊσκάκης. Ο Γυφτοκώστας από τα δεξιά κάνει ότι θέλει, σουτ από τη μικρή περιοχή και δεξιά, έχει βγει ο Σούλης, κόντρα από τον Τσαμούρη, κεφαλιά από τον Κούτσα στη συνέχεια, άουτ.

16:48

89': Σουτ Λεϊρία χωρίς δύναμη από τα αριστερά και μέσα στην περιοχή, σαν σε προπόνηση μαζεύει ο τερματοφύλακας της Α.Ε. Καραϊσκάκης.

16:47

88': Τρίτη αλλαγή για την Α.Ε. Καραϊσκάκης. Ο Κούστα στη θέση του Μασούρα.

16:47

Ο Λουκίνας από τα έντεκα μέτρα ξεγελά τον Μπουργάνη και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα, 1-0.

16:46

87': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

16:45

86': Καπίας την κίτρινη, είναι η δεύτερη και αποβάλλεται.

16:45

85': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ! Ο Καπίας κρατά τον Λουκίνα. Σωστή απόφαση, υπάρχει παράβαση.

16:40

81': Μεγάλη ευκαιρία για την Α.Ε. Καραϊσκάκης. Ο Τσούτσης το δυνατό σουτ από θέση μέσα δεξιά, ο Σούλης σωτήρια διώχνει.

16:36

77': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του Πλατανιά ο Γιάννης Τάτσης. Ο Βουκελάτος στη θέση του Κωστίκου.

16:34

75': Κίτρινη στον Καπία.

16:32

73': Κίτρινη στον Κωστίκο.

16:26

67': Δεύτερη αλλαγή και για την Α.Ε. Καραϊσκάκης. Ο Γυφτοκώστας στη θέση του Μέτσε.

16:26

67': Σουτ Ψιάνου απέξω, η μπάλα άουτ.

16:24

65': Ευκαιρία για την Α.Ε. Καραϊσκάκης. Ο Αλμπάνης τη σέντρα από τα δεξιά, ο Τσούτσης σε θέση τετ α τετ, σουτ χωρίς δύναμη, μπλοκάρει ο Σούλης.

16:23

64': Φάουλ για την Α.Ε. Καραϊσκάκης, από τα 25 και πλέον μέτρα στα δεξιά. Ο Καπίας απευθείας, καλοτραβηγμένο, ένα μέτρο έξω από το αριστερό δοκάρι του Σούλη. Καλή στιγμή για τους φιλοξενούμενους.

16:21

62': Κόρνερ για την Α.Ε. Καραϊσκάκης από τα δεξιά ο Ψιάνος, περνά και αυτό ανεκμετάλλευτο.

16:17

58': Ο Χατζηστραβός κινείται από τα δεξιά, μπαίνει στην περιοχή, υπό πίεση δεν θα καταφέρει να σουτάρει, ανοίγει την μπάλα και από πλάγια θέση στη μικρή περιοχή ο Σούλης πέφτε και μαζεύει την μπάλα.

16:15

56': Πρώτη αλλαγή για την Α.Ε. Καραϊσκάκης. Ο Αλμπάνης αντί του Κυβελίδη.

16:14

55': Κόρνερ για την Α.Ε. Καραϊσκάκης. Ο Ψιάνος από τα δεξιά, διώχνουν εύκολα οι αμυντικοί.

16:14

55': Δεύτερη αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Λεϊρία στη θέση του Οικονόμου.

16:12

53': Ωραίο γύρισμα Κωστίκου λίγο μέσα στην περιοχή και αριστερά, άουτ από την απέναντι πλευρά...

16:09

50': Σέντρα Γιούση, κεφαλιά Κωστίκου από την καρδιά της περιοχής της ομάδας της Άρτας, η μπάλα κάνει γκελ, χάνει δύναμη, εύκολα στην αγκαλιά του Μπουργάνη.

16:05

16:05

46': Πρώτη αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Καραγκούνης στη θέση του Κατσαρού. Με προστατευτική μάσκα στο πρόσωπο του, καθώς είχε τραυματιστεί μέσος των γηπεδούχων στον αγωνιστικό χώρο.