19:14

19:13

Έκτη η Ξάνθη με 29 βαθμούς, στους 26 οι Φθιώτες στη 12η θέση.

19:12

Ήταν καλύτερο το β' ημίχρονο, πολύ μεγάλες ευκαιρίες έχασε η Λαμία, απάντησε στα τελευταία λεπτά η Ξάνθη και τελικά... 0-0.

19:11

90'+4: Λήξη του αγώνα, 0-0.

19:11

90'+4: Μεγάλη ευκαιρία για την Ξάνθη, πλασάρει άστοχα ο αφύλακτος Κοβάτσεβιτς από το ύψος του πέναλτι.

19:07

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:03

87': Τρίτη αλλαγή για τη Λαμία, Σασί αντί Βασιλόγιαννη.

19:02

86': ΔΟΚΑΡΙ για την ΞΑΝΘΗ! Σουτ του Τζουρίτσκοβιτς από θέση μέσα δεξιά, στο δεξί δοκάρι η μπάλα.

19:01

85': Εκτελεί ο Τζουρίτσκοβιτς, σουτ του Ντε Αμορίμ, κόντρα στον Ασίγκμπα και νέο κόρνερ, που περνά ανεκμετάλλευτο.

19:01

84': Κόρνερ για την Ξάνθη από το κεφάλι του Τζανετόπουλου.

18:59

83': Κίτρινη στον Τζανετόπουλο για κράτημα στον Σόσα.

18:57

81': Τιρόνε αντί Δημούτσου, δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία.

18:56

80': Δεν χάνεται και αυτό! Ο Σάλιακας από πάσα του Μπεχαράνο φεύγει ολομόναχος στην αντεπίθεση, αλλά θα νικηθεί στο τετ α τετ από τον Άμπαντ.

18:54

78': Ντε Αμορίμ αντί Εντουάρντο, τρίτη αλλαγή για την Ξάνθη.

18:54

78': Μακρινό σουτ του Εντουάρντο, χωρίς τύχη.

18:52

75': Κακή η εκτέλεση του Τζουρίτσκοβιτς, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:51

75': Φάουλ σε καλό σημείο κερδίζει ο Τζουρίτσκοβιτς από τον Αντέτζο για την Ξάνθη.

18:49

73': Κοβάτσεβιτς αντί Καμαρά, δεύτερη αλλαγή για την Ξάνθη.

18:47

71': Νέα σπουδαία ευκαιρία για τη Λαμία! Από γύρισμα του Νιάσε δεξιά της περιοχής απομακρύνει ο Άμπαντ, σουτάρει ο Σάλιακας από κοντά και βάζει σωτήρια την κόντρα ο Καρασαλίδης.

18:41

65': Πρώτη αλλαγή για τη Λαμία, Σάλιακας αντί Βιγιάλμπα.

18:40

64': Είναι καλύτερη η Λαμία στο β' ημίχρονο, συνεχίζει να αμύνεται σωστά και είναι απειλητική στην επίθεση.

18:34

57': Μεγάλη ευκαιρία για τη Λαμία! Εκτελεί ο Βασιλόγιαννης από αριστερά, κεφαλιά προς τα πίσω ο Καμαρά και ολομόναχος στο δεύτερο δοκάρι αστοχεί με κοντινή κεφαλιά ο Νιάσε.

18:33

57': Κόρνερ παραχωρεί ο Μπαξεβανίδης για τη Λαμία.

18:32

56': Ευκαιρία για τη Λαμία, ο Καραμάνος στην αντεπίθεση πασάρει στον αφύλακτο Βιγιάλμπα, που σουτάρει από θέση έξω δεξιά, μπλοκάρει ο Άμπαντ.

18:31

55': Κόρνερ παραχωρεί ο Ασίγκμπα για την Ξάνθη, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Μουλέν.

18:29

53': Πρώτη αλλαγή για την Ξάνθη και αναγκαστική, αποχωρεί τραυματίας ο Φοσέ, τον αντικαθιστά ο Τζουρίτσκοβιτς.

18:27

51': Υπόδειξη οφσάιντ στον Βασιλόγιαννη, λανθασμένη.

18:22

46': Κίτρινη στον Ασίγκμπα για φάουλ με τον αγκώνα στον Στάρτζεον.

18:21

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.