0
20:24

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

20:20

Ξέσπασαν στο τελευταίο ημίωρο τα Χανιά... Άνοιξαν το σκορ όταν ο Πλατανιάς είχε μπει καλύτερα στο β' ημίχρονο και το τελειωτικό "χτύπημα" ήταν η αποβολή του Κόρτσαμ (σωστή κατά τα άλλα). Μετά η ομάδα του Βοσνιάδη έκανε ό,τι ήθελε και έφτασε σε μια μεγάλη νίκη επί του Πλατανιά.

20:18

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Χανιά - Πλατανιάς 3-0.

20:16

90'+2: Μακρινό σουτ Παπουτσογιαννόπουλου, καλό, αλλά άστοχο...

20:15

Τρίτη αλλαγή και για τα Χανιά από τον Αλέξανδρο Βοσνιάδη. Ο Καρτσαμπάς στη θέση του Κουσκουνά.

20:15

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων στα Περιβόλια...

20:14

Ο Κουσκουνάς βγάζει σε Πάνο, μονοκόμματο σουτ από τη δεξιά διαγώνιο της περιοχής του Πλατανιά, στο απέναντι "γάμα" και 3-0. Υπέροχο τέρμα.

20:13

89': ΓΚΟΛ για τα ΧΑΝΙΑ!

20:12

88': Κόρνερ για τα Χανιά με τον Δημητρι΄παδη από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:09

85': Δύο αλλαγές μαζί για τον Γιάννη Τάτση για λογαριασμό του Πλατανιά. Κωστίκος αντί Σμυρλάκη και Πασχαλάκης αντί του Ουές.

20:08

Ο Κουσκουνάς μέσα στην περιοχή, ο Κάσσος επιχειρεί το σουτ από θέση μέσα αριστερά, κόντρα και η μπάλα απομακρύνεται,

20:07

83': Ο Γρομητσάρης προωθείται από τα δεξιά, σέντρα, ο Κουσκουνάς σουτ, πάνω από την εστία του Πλατανιά.

20:03

79': Πρώτη αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Ρεβυθόπουλος στη θέση του Πουρζιτίδη.

20:03

Ο Γιάκος σε Κάσσο για τον Δημητριάδη, μπαίνει στην περιοχή από θέση τετ α τετ και λίγο αριστερά, σκάβει την μπάλα και στα δίχτυα, 2-0.

20:02

77': ΓΚΟΛ για τα ΧΑΝΙΑ!

20:02

Εκτελείται το κόρνερ από τα αριστερά για τον Πλατανιά με , περνά ανεκμετάλλευτο.

20:01

76': Ευκαιρία για τον Πλατανιά. Ο Πουρζιτίδης τη σέντρα από τα αριστερά, Λουκίνας σουτ με τη μία μέσα από την περιοχή, ο Κουτζαβασίλης διώχνει σε κόρενρ, αλλά χτυπά τον ώμο του στο δεξί δοκάρι...

20:01

75': Αναγκαστική η δεύτερη αλλαγή των Χανίων. Ο Γιάκος αντί του Τζιώρα.

19:59

Στο έδαφος πάλι ο Τζιώρας μετά από φάουλ, που του έγινε...

19:59

Πολύ "ξύλο", σκληρά μαρκαρίσματα από τους παίκτες του Πλατανιά στα τελευταία λεπτά...

19:56

71': Κίτρινη στον Λεϊρία.

19:54

69': Πρώτη αλλαγή για τα Χανιά. Ο Δημητριάδης αντί του Βρετού

19:53

68': Αποβολή Κόρτσαμ (με δεύτερη κίτρινη). Πήρε τα πόδια του Κουσκουνά. Σωστή η απόφαση του διαιτητή. Με δέκα παίκτες θα συνεχίζει ο Πλατανιάς.

19:51

66': Κόρνερ για τον Πλατανιά από τα αριστερά, υπάρχει επιθετικό φάουλ.

19:50

65': Κίτρινη στον Κόρτσαμ (σκληρό μαρκάρισμα σε Τζιώρα).

19:45

Σέντρα Πάνου από τα δεξιά, κεφαλιά Τζιώρα λίγο πριν από τη μικρή περιοχή και στα δίχτυα, 1-0.

19:44

60': ΓΚΟΛ για τα ΧΑΝΙΑ!