0
16:47

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλό απόγευμα από το a-sports.gr

16:46

Σε ένα μέτριο ποιοτικά παιχνίδι Ιεράπετρα και Ιωνικός μοιράστηκαν από έναν βαθμό στο τελικό 0-0. Ο ΟΦΙ, που είχε περισσότερες ευκαιρίες συν ένα δοκάρι με τον Χιντζίδη στο 37', φτάνει τους 23 βαθμούς, ενώ ο Ιωνικός τους 27.

16:45

Λήξη της αναμέτρησης, Ο.Φ. Ιεράπετρας - Ιωνικός 0-0.

16:43

90+2': Ωραία προσπάθεια του Αναστασόπουλου από τα δεξιά και γύρισμα στην περιοχή, ο Κατσικοκέρης δεν μπορεί να βρει τη μπάλα και να την σπρώξει στα δίχτυα...

16:41

90': Σε θέση οφσάιντ ο Κατσικέρης σωστή υπόδειξη.

16:41

Συμπληρώσαμε τα 90 λεπτά, τρία θα είναι οι καθυστερήσεις.

16:38

87': Ο Μάναλης στο κόρνερ, ο Καραγκιολίδης μπλοκάρει τη μπάλα.

16:37

86': Ο Μουστάκης στο φάουλ, διώχνει σε κόρνερ με το κεφάλι ο Σέχου.

16:36

85': Κίτρινη κάρτα στον Χρυσοφάκη για μαρκάρισμα στον Κρητικό.

16:30

79': Κόρνερ για τον Ιωνικό, ο Μουστάκης εκτελεί χαμηλά, διώχνει ο Αναστασόπουλος, η μπάλα πάλι στον Μουστάκη που κάνει το γέμισμα, η μπάλα όμως άουτ.

16:28

77': Κλείνει τις αλλαγές του ο Δημήτρης Αρναούτης με τον Παπουτσογιαννόπουλο να περνά στο ματς αντί του Βουκμίροβιτς.

16:27

76': Δεύτερη αλλαγή για τους γηπεδούχους, ο Παπαδόπουλος περνά στο ματς αντί του Βογιατζή.

16:23

72': Απίστευτη χαμένη ευκαιρία για την Ιεράπετρα. Ο Χρυσοφάκης κάνει την σέντρα από τα δεξιά, ο Κουρεπίνης χάνει τη μπάλα, ο Αποστολόπουλος δεν μπορεί να σκοράρει, η μπάλα πάει στον Χιντζίδη που με εξουδετερωμένο τον κίπερ του Ιωνικού, κάνει το σουτ, πάνω στον Ιωάννου και η φάση τελειώνει.

16:21

Φουλ επιθετικό σχήμα πλέον από τον Αρναούτη με την είσοδο του Έλληνα φορ ο οποίος θυμίζουμε επέστρεψε στον Ιωνικό πριν λίγες ημέρες και ενώ είχε αποχωρήσει το καλοκαίρι από την ομάδα της Νίκαιας.

16:20

69': Δεύτερη αλλαγή για τον Ιωνικό, αποχωρεί από το ματς ο Τιεντσέ και στη θέση του ο Κουϊρουκίδης. Με μάσκα θα αγωνιστεί ο παίκτης του Ιωνικού λόγω τραυματισμού.

16:12

61': Και πάλι ο άσος του ΟΦΙ στο κόρνερ, διώχνει με τις γροθιές ο Κουρεπίνης.

16:11

60': Ακόμα ένα φάουλ για τον ΟΦΙ, εκτελεί συρτά ο Χιντζίδης, βάζει το πόδι του ο Κρητικός και παραχωρεί κόρνερ.

16:09

58': Ο Βουκμίροβιτς από τα αριστερά ξεκινά μία κούρσα και λίγο έξω από την περιοχή κάνει το σουτ, αλλά δεν είναι καλό και η μπάλα περνά πάνω από τα δοκάρια του Καραγκιολίδη.

16:07

56': Ο Χιντζίδης και πάλι στη γωνία, εκτελεί το κόρνερ, διώχνει με γροθιές ο Κουρεπίνης, ο Αποστολόπουλος δεν μπορεί να πιάσει την κεφαλιά με τον Μάναλη να απομακρύνει.

16:06

55': Ο Χιντζίδης στην εκτέλεση του φάουλ από τα δεξιά, διώχνει σε κόρνερ ο Κουρεπίνης.

16:06

55': Πρώτη αλλαγή και για τον Ιωνικό, ο Μάναλης στη θέση του Βλαχομήτρου.

16:05

54': Κίτρινη κάρτα στον Κολλαρά για φάουλ στον Αναστασόπουλο.

16:01

50': Μακρινή εκτέλεση φάουλ του Χιντζίδη από τον άξονα, διώχνει ο Κουρεπίνης, ο Αποστολόπουλος στο ριμπάουντ, κάνει το σουτ, η μπάλα άουτ από το δεξί δοκάρι. Φώναξε ο Αποστολόπουλος για μαρκάρισμα του Φουρλάνου, σωστά δεν δόθηκε πέναλτι.

16:01

49': Εκτελεί ο Χιντζίδης, διώχνουν όμως οι του Ιωνικού.

16:01

49': Κόρνερ παραχωρεί ο Γκοτσούλιας προ του Χιντζίδη.

15:57

46': Πρώτη αλλαγή για την ομάδα της Ιεράπετρας, ο Μηνάς περνά εκτός αγώνα και στη θέση του ο Χρυσοφάκης.

15:57

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.