-
1
19:51

19:50

Ο ΠΑΟΚ είχε εύκολο έργο, όπως αποδείχθηκε, κόντρα στον αδύναμο αμυντικά Ατρόμητο και με την ευρεία νίκη του είναι μόνος στην κορυφή με 40 βαθμούς έναντι 38 του Ολυμπιακού.

19:50

90'+3: Λήξη του αγώνα, 5-1.

19:46

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:41

85': Ο Μανούσος με κεφαλιά μετά από σέντρα του Γκάλο από δεξιά προλαβαίνει τον Ροντρίγκο, κακή έξοδος του Ζίβκοβιτς, ελάχιστα άουτ η μπάλα. Ευκαιρία για τον Ατρόμητο.

19:40

Ο Ροντρίγκο σεντράρει από δεξιά, αφύλακτος ο Μίσιτς με κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι στέλνει την μπάλα στη δεξιά γωνία του Μέγιερι, 5-1.

19:39

83': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

19:34

78': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Εσίτι αντί Βιεϊρίνια.

19:31

75': Μακρινό σουτ του Μαουρίσιο, διώχνει ο Μέγιερι.

19:29

73': Ο Λάμπρου σουτάρει από κοντά μετά από πρώτο σουτ του Πέλκα από θέση μέσα δεξιά, πάνω στη γραμμή διώχνει ο Ρισβάνης. Χάνει την ευκαιρία για πέμπτο γκολ ο ΠΑΟΚ.

19:29

72': Τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο, Χαρίσης αντί Κιβρακίδη.

19:27

71': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Λάμπρου αντί Λημνιού.

19:20

64': Ροντρίγκο αντί Μάτος, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

19:18

62': Μακρινό σουτ του Μίσιτς, σε δύο χρόνους μπλοκάρει ο Μέγιερι.

19:13

Ο Ουγκράι εκτελεί φάουλ από αριστερά, σημαντικό λάθος του Ζίβκοβιτς και θα δεχθεί το γκολ στην κλειστή του γωνία, 4-1.

19:12

56': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

19:10

54': Σουτ εκτός περιοχής του Πέλκα, μπλοκάρει ο Μέγιερι.

19:09

Ο Σβιντέρσκι ευστοχεί από την άσπρη βούλα, 4-0.

19:09

53': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

19:08

52': Κίτρινη στον Ρισβάνη.

19:08

51': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΟΚ! Ο Ρισβάνης έχει βρει τον Σβιντέρσκι.

19:07

50': Ο Καραντώνης θα δει το VAR για μαρκάρισμα του Ρισβάνη στον Σβιντέρσκι.

19:02

46': Δύο αλλαγές για τον Ατρόμητο, Ενσικουλού αντί Βέλλιου και Ουγκράι αντί Ανδρούτσου.