19:20

19:19

Στους 38 βαθμούς οι Πειραιώτες, αλλά αν κερδίσει τη Δευτέρα (23/12) ο ΠΑΟΚ τον Ατρόμητο θα βρεθούν στο -2.

19:18

Ο Ολυμπιακός μένει στο 0-0 στο Πανθεσσαλικό, πέμπτη ισοπαλία στη φετινή Σούπερ Λίγκα 1 και φυσικά πρόκειται για πολύ κακό αποτέλεσμα.

19:18

90'+6: Τέλος του αγώνα, 0-0.

19:17

90'+5: Ο Λοβέρα εκτελεί, κεφαλιά του Μπα, τελικά μπλοκάρει ο Γκαραβέλης.

19:14

90'+3: Σουτ του Χριστοδουλόπουλου, κόντρα, κόρνερ.

19:13

90'+2: Μάντζης αντί Τόρες, δεύτερη αλλαγή για τον Βόλο.

19:12

90'+1: Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:09

89': Σουτ του Μπουχαλάκη, κόντρα και άλλο ένα κόρνερ για τους φιλοξενούμενους, που περνά κι αυτό ανεκμετάλλευτο.

19:09

88': Τρίτο κόρνερ για τον Ολυμπιακό, που πιέζει ασφυκτικά.

19:08

87': Νέο κόρνερ για τους Πειραιώτες, περνά κι αυτό χωρίς κάτι σημαντικό.

19:07

86': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:06

84': Κεφαλιά του Γκερέρο, δεν είναι καλή, άουτ.

19:03

82': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό, ο Λοβέρα πασάρει υπέροχα και κάθετα στον Ελ Αραμπί, που πλασάρει άστοχα.

18:59

78': Η μεγάλη επιστροφή του Χριστοδουλόπουλου στη δράση μετά από δέκα μήνες. Αντικαθιστά τον Μασούρα στην τρίτη αλλαγή του Ολυμπιακού.

18:57

75': Κίτρινη στον Λύρατζη για φάουλ στον Μπα.

18:55

74': Κίτρινη στον Γκαραβέλη για καθυστερήσεις.

18:53

73': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ! Ο Λοβέρα εκτελεί απευθείας φάουλ και η μπάλα στο δοκάρι.

18:52

72': Κίτρινη στον Μουνίθ.

18:49

68': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ! Στην αντεπίθεση ο Μασούρας πασάρει στον Ελ Αραμπί, που από το ύψος του πέναλτι με πλασέ σημαδεύει το δεξί δοκάρι.

18:48

67': Μεγάλη ευκαιρία για τον Βόλο, ο Λύρατζης σεντράρει από δεξιά, καρφωτή κεφαλιά του Τόρες και η μπάλα σταματά στον Ελαμπντελαουί.

18:47

66': Τσαούσης αντί Γέντρισεκ, πρώτη αλλαγή για τον Βόλο.

18:46

65': Γέμισμα του Μπουχαλάκη, κεφαλιά χωρίς ισορροπία από τον Μασούρα, άουτ.

18:44

63': Ο Μασούρας σεντράρει από δεξιά, δεν είναι καλή η κεφαλιά του Ελ Αραμπί, μπλοκάρει ο Γκαραβέλης.

18:39

58': Αρχίζει και θυμίζει το ματς με την Ξάνθη για τον Ολυμπιακό... Χωρίς συγκέντρωση και η μπάλα ψηλά.

18:34

53': Μακρινό σουτ του Μασούρα, χωρίς τύχη.

18:34

53': Εκτελεί από αριστερά ο Μουνίθ, κεφαλιά του Διαμαντή, άουτ.

18:33

52': Ευκαιρία για τον Βόλο. Σέντρα του Λύρατζη από δεξιά, άστοχη έξοδος του Σα και ο Σεμέδο παρακινδυνευμένα διώχνει σε κόρνερ.

18:29

48': Ο Μπουχαλάκης σεντράρει από αριστερά, δεν μπορεί στο δεύτερο δοκάρι να κάνει την προβολή σε κενή εστία ο Μασούρας. Χάνεται η ευκαιρία για τον Ολυμπιακό.

18:26

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.