1
19:13

Από το a-sports.gr, καλό βράδυ!

19:09

Ο Βόλος κάνει την ολική ανατροπή στο δεύτερο ημίχρονο και φτάνει τους 17 βαθμούς.

19:09

Βόλος - Πανιώνιος 2-1

19:09

90+6': Λήξη β' ημιχρόνου.

19:05

90+2': Κίτρινη κάρτα στον Αραμπούλι για διαμαρτυρία.

19:05

90+2': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για το Βόλο. Ο Λύρατζης αντί του Μάντζη.

19:04

90': Πέντε λεπτά επιπλέον χρόνου στο δεύτερο ημίχρονο.

19:01

Καταπληκτική σέντρα του Ντεντάκη από τα δεξιά, καρφωτή κεφαλιά του Τσοκάνη στο πίσω δοκάρι, η μπάλα στα δίχτυα της εστίας του Μαλέρμπ για το 2-1. Ολική ανατροπή στο δεύτερο ημίχρονο.

19:01

87': ΓΚΟΛ για το ΒΟΛΟ!

18:56

83': Δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Ευαγγέλου που σταμάτησε τον Μάντζη σε αντεπίθεση, με δέκα παίκτες ο Πανιώνιος στα τελευταία λεπτά.

18:55

82': Αλλαγή για το Βόλο. Ο Τσαούσης αντί του Ζοάο.

18:55

82': Αλλαγή για τον Πανιώνιο. Ο Μιλόγεβιτς αντί του Παπανικολάου.

18:53

80': Κίτρινη κάρτα στον Μελίσσα για κράτημα στον Τσιλούλη εκτός περιοχής. Σωτήριο φάουλ από τον γκολκίπερ του Βόλου πριν ο Πανιώνιος απειλήσει την ανυπεράσπιστη εστία των γηπεδούχων.

18:51

78': Δυνατό σουτ του Μουνίθ λίγα μέτρα έξω από την περιοχή των φιλοξενούμενων, εντυπωσιακή απόκρουση του Μαλέρμπ με τις γροθιές.

18:48

Ο Μουνίθ στέλνει την μπάλα στον ουρανό της εστίας του Μαλέρμπ και ισοφαρίζει σε 1-1.

18:48

74': ΓΚΟΛ για το ΒΟΛΟ!

18:47

Ο Ευαγγέλου κλώτσησε τον Μάντζη σε διεκδίκηση μέσα στην περιοχή και ο Παπαδόπουλος κατόπιν υπόδειξης του VAR καταλογίζει την παράβαση.

18:45

73': ΠΕΝΑΛΤΙ για το ΒΟΛΟ!

18:43

70': Κόρνερ για το Βόλο, απομακρύνει με τις γροθιές ο Μαλέρμπ.

18:43

70': Αναγκαστική αλλαγή για τον Πανιώνιο. Ο Τσιλούλης αντί του τραυματία Άρτσε.

18:42

Ο Άρτσε βρίσκεται πεσμένος και αποχωρεί με φορείο. Θα γίνει αναγκαστική αλλαγή και στη θέση του θα περάσει ο Τσιλούλης.

18:39

66': Κεφαλιά του προωθημένου Ευαγγέλου από το ύψος του πέναλτι, η μπάλα περνάει άουτ.

18:39

66': Κόρνερ για τον Πανιώνιο.

18:36

63': Αλλαγή για τον Πανιώνιο. Ο Ρέντζας αντί του Εμμανουηλίδη.

18:35

61': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μουνίθ, πολλά μέτρα άουτ η μπάλα.

18:34

61': Κίτρινη κάρτα και στον Μουνίθ.

18:34

61': Κίτρινη κάρτα στον Ευαγγέλου.

18:32

59': Νέα μεγάλη ευκαιρία για το Βόλο. Ο Μουνίθ πλασάρει ανενόχλητος από το ύψος του πέναλτι, εντυπωσιακή επέμβαση με το δεξί πόδι του Μαλέρμπ σε κόρνερ.

18:31

58': Κίτρινη κάρτα στον Μαλέρμπ για καθυστέρηση.

18:28

55': Τεράστια χαμένη ευκαιρία για το Βόλο. Ο Τσοκάνης παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα φτάνει στον ολομόναχο Μάντζη, ο οποίος από τη μικρή περιοχή του Πανιωνίου στέλνει την μπάλα ψηλά άουτ.

18:26

53': Κόρνερ για το Βόλο από τα αριστερά, απομακρύνει στο πρώτο δοκάρι ο Κόρμπος.

18:23

50': Κίτρινη κάρτα στον Οικονομίδη για κράτημα στον Τόρες.