1
19:07

Από το a-sports.gr, καλό βράδυ!

19:05

Τεράστια νίκη και πρόκριση για τους φιλοξενούμενους, οι οποίοι απέκλεισαν μία ομάδα μεγαλύτερης κατηγορίας. Ο Εργοτέλης αν και είχε την κατοχή και άσκησε πίεση στα Τρίκαλα, δεν είχε καθόλου ουσία στο παιχνίδι του.

19:05

Εργοτέλης - Τρίκαλα 0-1

19:05

90+5': Λήξη β' ημιχρόνου.

19:04

90+5': Κόρνερ για τον Εργοτέλη, χωρίς αποτέλεσμα.

19:02

90+3': Κίτρινη κάρτα στον Ντόση για καθυστέρηση.

19:01

90+1': Σουτ του Κουάτενγκ από θέση μέσα δεξιά στην περιοχή των Τρικάλων, η μπάλα φεύγει ψηλά άουτ.

19:01

90': Τέσσερα λεπτά επιπλέον χρόνου.

19:01

90': Τεράστια ευκαιρία για τον Εργοτέλη. Ο Τσέλιος από τα όρια της μικρής περιοχής δεν μπορεί να κερδίσει τον Ζαρόπουλο.

18:57

88': Σουτ του Τσέλιου από τα όρια της περιοχής, η μπάλα ελάχιστα πάνω από οριζόντιο δοκάρι της εστίας του Ζαρόπουλου.

18:51

82': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Λώττας αντί του Άλεξιτς.

18:47

77': Αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Πέλκας παραχωρεί τη θέση του στον Οικονομόπουλο.

18:46

77': Μακρινό σουτ του Τσέλιου, η μπάλα άουτ.

18:46

76': Νέο κόρνερ για τους γηπεδούχους.

18:44

74': Κόρνερ για τον Εργοτέλη, διώχνει η άμυνα των Τρικάλων.

18:42

72': Σουτ του Κουάτενγκ, η μπάλα φεύγει άουτ.

18:41

72': Κόρνερ για τον Εργοτέλη, χωρίς κάποιο αποτέλεσμα.

18:38

68': Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Κοιλιάρας αντί του Οικονόμου.

18:33

64': Αλλαγή για τα Τρίκαλα. Πελάεθ αντί του Ελευθεριάδη.

18:31

61': Δυνατό συρτό σουτ του Μπρους λίγο έξω από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

18:24

55': Κόρνερ για τα Τρίκαλα.

18:20

50': Δυνατό σουτ του Μπρους αρκετά μέτρα έξω από την περιοχή των Τρικάλων, η μπάλα φεύγει άουτ.

18:19

49': Σουτ του Τσέλιου λίγο έξω από την περιοχή, κανένα πρόβλημα για τον Ζαρόπουλο.

18:16

18:15

Αλλαγές για τον Εργοτέλη με την έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου. Ροβίθης αντί του Μανουσάκη και Κουάτενγκ αντί του Σταθόπουλου.

18:01

18:01

45': Λήξη α' ημιχρόνου.

17:54

41': Κεφαλιά του Έφορντ, στην αγκαλιά του Ζαρόπουλου.

17:51

37': Φάουλ σε καλό σημείο για τον Εργοτέλη. Τίποτα το αξιοσημείωτο.