-
0
18:50

18:48

Η Παναχαϊκή παίρνει σπουδαία νίκη με 1-0 επί του Λεβαδειακού, παραμένει αήττητη και με 12 βαθμούς πιάνει στη 2η θέση τον ΠΑΣ Γιάννινα. Άξιζε τουλάχιστον την ισοπαλία ο Λεβαδειακός, δεν αξιοποίησε όμως τις ευκαιρίες του και με 7 βαθμούς παραμένει στην 9η θέση, μαζί με τον Εργοτέλη.

18:48

90'+3: Λήξη του αγώνα, 1-0.

18:45

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:38

84': Κίτρινη στον Παπατόλιο για φάουλ στον Καραχάλιο.

18:34

80': Εκτελεί φάουλ από αριστερά ο Κολ, κεφαλιά του Μωραΐτη, άουτ.

18:33

79': Τρίτη αλλαγή για την Παναχαϊκή, Μουστακόπουλος αντί Λινάρδου.

18:31

76': Ωραία ατομική ενέργεια του Ιωαννίδη και σουτ από δεξιά της περιοχής, επεμβαίνει αποτελεσματικά με τα πόδια ο Σούλης.

18:25

70': Ο Μάντζιος μπαίνει στην περιοχή, αποφεύγει ωραία τον Πολίμο, αλλά δεν κάνει καλό σουτ από θέση μέσα αριστερά και η μπάλα φεύγει αρκετά μέτρα άουτ.

18:22

68': Έχει δυναμώσει ξανά η ένταση της βροχής.

18:22

68': Σανάμπρια αντί Καστιγιόν, τρίτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.

18:20

66': Ο Σούλης βγαίνει έγκαιρα προ του Ιωαννίδη και διώχνει την μπάλα, σεντράρει ο Μάντζιος, αλλά με την εστία κενή ο Καστιγιόν δεν μπορεί να κάνει την προβολή. Σημαντική ευκαιρία για τον Λεβαδειακό.

18:18

64': Δεύτερη αλλαγή για την Παναχαϊκή και αναγκαστική, αποχωρεί τραυματίας ο Σιατραβάνης και τον αντικαθιστά ο Παπατόλιος.

18:15

61': Μάντζιος αντί Κόναν, δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.

18:14

60': Κίτρινη στον Άνγκουα για φάουλ στον Σιατραβάνη.

18:08

53': Μακρινό σουτ του Νίκα, χωρίς τύχη.

18:05

50': Σημαντική ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Σουτ του Ιωαννίδη από θέση μέσα αριστερά και με το ένα χέρι διώχνει σε κόρνερ ο Σούλης στην κλειστή του γωνία. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

18:01

46': Πολύ ωραίο σουτ στην κίνηση του Συμελίδη εκτός περιοχής, λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα. Καλή ευκαιρία για τον Λεβαδειακό.

18:01

46': Πρώτη αλλαγή και για τον Λεβαδειακό, Νίκας αντί Μαχαίρα.

18:01

46': Πατάπης αντί Ρουγκάλα, πρώτη αλλαγή για την Παναχαϊκή.