0
16:34

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

16:33

Από ένα βαθμό μοιράστηκαν Αρτινοί και Χανιώτες με τον οποίο αμφότερες ανέβηκαν στους 8 βαθμούς. Καλό ματς στο πρώτο με μία καλή φάση και ένα δοκάρι για τους γηπεδούχους, μοιραίος με δύο χαμένες ευκαιρίες ο Κουσκουνάς για τα Χανιά. Λίγες οι καλές στιγμές στο δεύτερο μισό και... κουλούρια στην Άρτα.

16:32

Λήξη της αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Α.Ε. Καραϊσκάκης - Χανιά 0-0.

16:29

Συμπληρώσαμε τα 90 λεπτά, τρία θα είναι οι καθυστερήσεις.

16:27

88': Ο Μασούρας κάνει την κεφαλιά από σέντρα του Καψάλη, η μπάλα λίγο πάνω από τα δοκάρια.

16:26

87': Διαμαρτυρίες για πέναλτι αυτή τη φορά από την Α.Ε. Καραϊσκάκης για πτώση του Ψιάνου, σωστά και εδώ δεν δίνεται κάτι.

16:25

86': Ο Καψάλης μαρκάρει τον Παπαχρήστο στη περιοχή έντονες διαμαρτυρίες των Χανιωτών για πέναλτι. Σωστά δεν δίνεται κάτι.

16:24

85': Στο ίδιο λεπτό τρίτη και τελευταία αλλαγή για τα Χανιά, έξω ο Παναγιωτούδης μέσα ο Χύσι.

16:24

85': Κίτρινη κάρτα βλέπει ο Κούστα για φάουλ στον Σεληνιωτάκη.

16:22

83': Ο Λεοζίνιο εκτελεί φάουλ, ο Ναζλίδης στέλνει την μπάλα στα δίχτυα, αλλά το γκολ σωστά δεν μετρά καθώς ο Μακεδόνας φορ είναι σε θέση οφσάιντ έστω και οριακά.

16:20

81': Εκτέλεση φάουλ του Ψιάνου, κεφαλιά του Μασούρα η μπάλα άουτ από το δεξί δοκάρι.

16:19

Δέκα λεπτά ακόμα για το φινάλε, για να δούμε αν θα δούμε γκολ...

16:17

78': Δεύτερη αλλαγή κάνει ο Χαραλαμπίδης μέσα ο Κούστα, έξω ο κουρασμένος Κυβελίδης.

16:16

77': Μεγάλη φάση για τα Χανιά, ο Κουσκουνάς εκμεταλλεύεται το λάθος του Βλάχου όμως δεν πλασάρει σωστά, με αποτέλεσμα ο Μέλκας να μπλοκάρει.

16:12

73': Πρώτη μεγάλη φάση στο δεύτερο μέρος με τον Κυβελίδη να βγαίνει απέναντι από τον Κουτζαβασίλη, να κάνει το σουτ με τον κίπερ των Χανίων να αποκρούει, την μπάλα να φτάνει πάλι στον Κυβελίδη που σουτάρει αδύναμα, άουτ.

16:09

70': Εκτελεί ο Παναγιώτου, διώχνει στο πρώτο δοκάρι ο Σωτηράκος.

16:09

70': Ακόμα ένα κόρνερ στο ματς το κερδίζει ο Καψάλης για την Α.Ε. Καραϊσκάκης.

16:08

69': Ο Καψάλης πασάρει στον Παπανίκου αυτός κάνει την σέντρα αλλά η μπάλα περνά πάνω από την εστία.

16:03

64': Διπλή αλλαγή για Βοσνιάδη ο Ναζλίδης στη θέση του Τζιώρα και ο Λεοζίνιο σε εκείνη του Δημητριάδη. Με χειροκρότημα η αλλαγή του Τζιώρα που αγωνιζόταν με την ομάδα της Άρτας.

16:03

64': Πρώτη αλλαγή για την Α.Ε. Καραϊσκάκης με τον Καψάλη να περνά στη θέση του Τσούτση.

15:57

57': Εκτελείται το κόρνερ, ο Κουτζαβασίλης κάνει άστοχη έξοδο, όμως η κεφαλιά του Καπία περνά πάνω από τα δοκάρια.

15:57

57': Ο Χατζηστραβός κάνει το σουτ έξω από την περιοχή, η μπάλα κοντράρει και καταλήγει κόρνερ.

15:56

56': Κίτρινη κάρτα στο Σωτηράκο για μαρκάρισμα στον Κυβελίδη.

15:55

55': Από την άλλη πλευρά η εκτέλεση με τον Παπαχρήστο να εκτελεί διώχνει η άμυνα...

15:54

54': Ο Δημητριάδης το εκτελεί, διώχνει ο Μέλκας σε νέο κόρνερ.

15:54

54': Κόρνερ κερδίζουν τα Χανιά από σέντρα του Κάσσου, ο Παπανίκου το παραχωρεί.

15:52

52': Εκτελείται το κόρνερ διώχνει ο Κάσσος σε νέο κόρνερ.

15:52

52': Ο Ψιάνος εκτελεί το φάουλ, ο Σεληνιωτάκης κάνει κεφαλιά προς τα πίσω, ο Κουτζαβασίλης μπλοκάρει την μπάλα αλλά εκτός γραμμής και έχουμε κόρνερ.

15:50

50': Κίτρινη κάρτα στον Μουμίν για διαμαρτυρίες. Διαμαρτυρίες και από άλλους παίκτες, αλλά πιο ήπιες. Ο λόγος ένα φάουλ που δόθηκε υπέρ των Αρτινών.

15:46

48': Κίτρινη κάρτα στον Τσούτση για φάουλ στον Παπαχρήστο.

15:44

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου!