0
21:30

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας βράδυ.

21:29

Πολύ καλύτερο το β' ημίχρονο, με τον Παναιτωλικό να έχει και δοκάρι. Καμία ομάδα, όμως, δεν κατάφερε να σκοράρει.

21:28

Τέλος του ματς! 0-0.

21:28

90'+3: Σουτ του Ντίας από τα δεξιά, διώχνει εντυπωσιακά ο Διούδης.

21:25

90'+1: Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Λουσέρο, πιάνει ένα σουτ μακρινό ο Φυτόπουλος, πολύ άουτ.

21:25

Τρία λεπτά καθυστερήσεις.

21:24

90': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

21:23

89': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Λουσέρο, δεν αποφέρει κάτι.

21:20

86': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Νούνες στη θέση του Δώνη.

21:16

82': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Ντουάρτε στη θέση του Μπαΐροβιτς.

21:14

44%-56% η κατοχή της μπάλας υπέρ του Παναθηναϊκού.

21:11

76': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Μολό στη θέση του Κολοβού.

21:08

72': Ζήτησαν χέρι του Σένκεφλεντ οι Αγρινιώτες. Δεν δίνεται, η μπάλα έχει χτυπήσει πρώτα στο πόδι του άσου του Παναθηναϊκού.

21:06

71': Υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ ο Μακέντα που έφυγε τετ α τετ και ο Κολοβός σκόραρε στην επαναφορά, σωστή υπόδειξη.

21:05

«Παίζετε» δείχνει ο Ζαχαριάδης. Υπάρχει τράβηγμα της φανέλας, αλλά προφανώς κρίνεται ότι δεν ήταν τόσο δυνατό ώστε να εμποδίσει και να ανατρέψει τον Αριγίμπι.

21:04

Μπήκε μέσα στο γήπεδο διαμαρτυρόμενος ο Κουτσοσπύρος, αποβάλλεται.

21:04

70': Ζητάει πέναλτι σε μαρκάρισμα του Αριγίμπι ο Παναιτωλικός. Θα υπάρξει χρήση VAR.

21:01

66': Κίτρινη κάρτα στον Κουρμπέλη.

20:58

64': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Περέα στη θέση του Μπουζούκη.

20:58

64': Σουτ του Τσιγγάρα έξω από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

20:56

62': Εκτελείται από τα δεξιά το κόρνερ, δεν αποφέρει κάτι.

20:56

62': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Φυτόπουλος στη θέση του Ρομάν.

20:55

61': Άλλο ένα ωραίο γύρισμα του Μακέντα από τα αριστερά, ο Γιόχανσον κάνει το πλασέ, κοντράρει στον Λουσέρο η μπάλα, κόρνερ.

20:53

59': Κίτρινη κάρτα στον Λιάβα.

20:53

58': Σουτ του Ντίας μέσα από την περιοχή, μαζεύει χωρίς πρόβλημα ο Διούδης.

20:51

57': Εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά ο Χατζηγιοβάνης, η μπάλα περνά από όλους και ο Σένκεφελντ δεν καταφέρνει να στείλει με κεφαλιά την μπάλα στα δίχτυα.

20:51

57': Ωραία προσπάθεια του Μακέντα από τα αριστερά, διώχνει με τα πόδια σε κόρνερ ο Κνετ.

20:47

53': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Ο Χατζηγιοβάνης πάει να σπρώξει την μπάλα στα δίχτυα έπειτα από γύρισμα του Μακέντα από τα δεξιά, διώχνει σε κόρνερ ο Σανιά. Το εκτελεί από τα αριστερά ο Μπουζούκης, αδύναμη κεφαλιά του Πούγγουρα στα χέρια του Κνετ.

20:46

52': ΔΟΚΑΡΙ για τον Παναιτωλικό! Εκτελεί φάουλ από τα δεξιά ο Αριγκίμπι, η μπάλα περνά από όλους, ο Λουσέρο στο δεύτερο δοκάρι δεν μπορεί να τη στείλει στα δίχτυα, με την μπάλα να βρίσκει και στο δοκάρι.

20:44

50': Κίτρινη κάρτα στον Τσιγγάρα.

20:40

Ξεκίνησε το β' ημίχρονο!

20:39

46': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Αριγίμπι στη θέση του Ντάλσιο.