0
19:09

Από το a-sports.gr, ευχές για ένα όμορφο βράδυ!

19:08

Σε ένα ματς που θα ξεχαστεί πάρα πολύ γρήγορα, Αστέρας Τρίπολης και Βόλος μοιράστηκαν από ένα βαθμό.

19:08

Αστέρας Τρίπολης - Βόλος 0-0

19:07

90+5': Λήξη β' ημιχρόνου.

19:06

90+3': Τελευταία αλλαγή για το Βόλο. Ο Ατιγιάτ αντί του Τόρες.

19:05

90+2': Μεγάλη ευκαιρία με σουτ του Λουίς Φερνάντεθ, η μπάλα περνάει ξανά κόρνερ.

19:05

90+2': Κόρνερ για τον Αστέρα.

19:04

90': Τέσσερα λεπτά επιπλέον χρόνου.

19:03

90': Κίτρινη κάρτα στον Φερράρι.

19:01

88': Ο Δημόπουλος στέλνει την μπάλα στα δίχτυα, αλλά είναι ξεκάθαρα εκτεθειμένος. Καταλογίστηκε σωστά ως οφσάιντ.

19:01

87': Αλλαγή για το Βόλο. Λύρατζης αντί του Ζοάο.

19:01

87': Δυνατό σουτ του Τόρες, άουτ η μπάλα.

18:57

84': Κίτρινη κάρτα στον Δημόπουλο.

18:56

Χωρίς κάποιο αποτέλεσμα.

18:55

82': Κόρνερ για το Βόλο.

18:52

79': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Σίτο παραχωρεί τη θέση του στον Μουνάφο.

18:46

73': Σουτ του Ζοάο από πλάγια θέση μέσα δεξιά, η μπάλα φεύγει λίγο άουτ.

18:45

Στον ίδιο ρυθμό με το πρώτο ημίχρονο το ματς. Ο Βόλος δεν έχει καταφέρει να εκμεταλλευτεί το αριθμητικό πλεονέκτημα μέχρι στιγμής.

18:41

68': Δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Μαρκ Φερνάντεθ στη θέση του Χαουρέγκι.

18:39

66': Κίτρινη κάρτα στον Μπόρχα Φερνάντεθ.

18:38

65': Κίτρινη κάρτα στον Σουάρεθ.

18:33

60': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Μαρτίνεθ αντί του Ριέρα.

18:32

59': Κίτρινη κάρτα στον Τσοκάνη.

18:32

Αλλάζουν οι ισορροπίες του αγώνα.

18:30

57': Ο Τασουλής αποβάλλεται με δεύτερη κίτρινη κάρτα. Με 10 οι Αρκάδες.

18:25

52': Σουτ του Χαουρέγκι από το ύψος του πέναλτι, η μπάλα φεύγει ψηλά άουτ.

18:21

48': Σουτ του Ζοάο στο όριο της περιοχής, η μπάλα φεύγει λίγο άουτ.