1
16:55

Από το a-sports.gr, καλό απόγευμα!

16:53

Τεράστια ανατροπή για την Καβάλα, η οποία μετέτρεψε το 0-1 σε 2-1, αν και έπαιζε από το 40' με 10 παίκτες. Μεγάλη επιπολαιότητα από την Καλαμάτα, η οποία έπαιξε με τη... φωτιά και κάηκε και πλέον έφτασε τις 4 διαδοχικές ήττες στην Football League.

16:53

Καβάλα - Καλαμάτα 2-1

16:52

90+6': Λήξη β' ημιχρόνου.

16:50

90+3': Κίτρινη κάρτα στον Γ. Παπαδόπουλο για καθυστέρηση.

16:49

90+3': Κίτρινη κάρτα στον Κουτσούμπα για καθυστέρηση.

16:47

90': Πέντε λεπτά καθυστερήσεις.

16:46

Γκολ σπάνιας ομορφιάς.

16:45

Ο Μαρκόπουλος με εκπληκτικό ανάποδο ψαλίδι μέσα στην περιοχή της Καλαμάτας, κρεμάει τον Στεφανάκο και γράφει το 2-1.

16:44

88': ΓΚΟΛ για την ΚΑΒΑΛΑ!

16:40

84': Τρίτη αλλαγή για την Καλαμάτα. Ο Αλεξόπουλος παραχωρεί τη θέση του στον Τζόκιτς.

16:37

Ο Βασίλης Παπαδόπουλος υποδέχεται την μπάλα σε πλεονεκτική θέση στην περιοχή της Καλαμάτας μετά από κεφαλιά του Γαβριηλίδη και με κοντινό πλασέ ισοφαρίζει σε 1-1.

16:36

79': ΓΚΟΛ για την ΚΑΒΑΛΑ!

16:35

79': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για την Καβάλα. Ο Καθάριος περνάει στη θέση του Καζαντζίδη.

16:35

Χωρίς καμία αξιόλογη φάση στο δεύτερο ημίχρονο.

16:32

75': Κίτρινη κάρτα στον Χαντί για επικίνδυνο μαρκάρισμα.

16:31

Ο Κουϊρουκίδης τραυματίστηκε στο κεφάλι και έγινε αναγκαστική αλλαγή. Διακομίζεται στο νοσοκομείο εσπευσμένα.

16:29

72': Αλλαγή για την Καλαμάτα. Ο Οσμάναγκιτς αντί του τραυματία Κουϊρουκίδη.

16:27

71': Κίτρινη κάρτα στον Ιντζίδη.

16:24

67': Αλλαγή για την Καλαμάτα. Ο Γκελκέρια στη θέση του Τσουβαλτζίδη.

16:23

67': Κίτρινη κάρτα στον Βασίλη Παπαδόπουλο για διαμαρτυρία.

16:23

66': Αλλαγή για την Καβάλα. Μαρκόπουλος αντί του Βόσαλικ.

16:21

Κακός ρυθμός μέχρι στιγμής στο δεύτερο ημίχρονο. Μεγάλος εκνευρισμός από την πλευρά της Καβάλας.

16:14

57': Κίτρινη κάρτα στον Γαβριηλίδη για σκληρό μαρκάρισμα στον Αλεξόπουλο.

16:12

55': Κίτρινη κάρτα στον Στεφανάκο για καθυστέρηση στην εκτέλεση του άουτ.

16:11

Η μπάλα περνάει άουτ.

16:11

54': Κόρνερ για την Καβάλα.

16:05

48': Κόρνερ για την Καλαμάτα.

16:03

16:02

Αλλαγή για την Καβάλα πριν την έναρξη του β' ημιχρόνου. Ο Στίκας περνάει στη θέση του Ορφανίδη.