1
19:27

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr.

19:26

Στην ισοπαλία το ματς της Δόξας με την Παναχαϊκή με το οποίο άνοιξε η αυλαία της 5ης αγωνιστικής της ΣΛ2. Με αυτογκόλ του Ρουγκάλα το 1-0 για τη Δόξα στο 4', με διαμαρτυρίες για χέρι του Κολ το 1-1 στο 54' από τον παίκτη της Παναχαϊκής. Από ένα δοκάρι οι δύο ομάδες στο πρώτο ημίχρονο, διαμαρτυρίες και από τους δύο για αποφάσεις του διαιτητή Σιδηρόπουλου. Mε δέκα παίκτες ολοκλήρωσε το ματς η Δόξα λόγω αποβολής του Καψάλη στο 77'. Στους 9 βαθμούς η Παναχαϊκή που παραμένει αήττητη, στους 6 η Παναχαϊκή.

19:24

Μέσα σε χλιαρές διαμαρτυρίες των ανθρώπων της Δόξας.

19:24

Τέλος της αναμέτρησης, Δόξα Δράμας - Παναχαϊκή 1-1.

19:21

Δραματικά τα τελευταία λεπτά για να δούμε αν θα έχουμε νικητή στο ματς.

19:21

90+2': Ο Κολ αποχωρεί από το ματς και ο Σταμόπουλος περνά σε αυτό στην τρίτη και τελευταία αλλαγή της Παναχαϊκής.

19:19

90': Αντεπίθεση για τη Δόξα με τον Κόντο να κάνει το σουτ μέσα από την περιοχή, ο Σούλης αποκρούει την μπάλα.

19:19

Συπληρώσαμε τα 90 λεπτά, πέντε θα είναι οι καθυστερήσεις.

19:17

88': Αντωνακόπουλος αντί του Σιατραβάνη στη δεύτερη αλλαγή της Παναχαϊκής.

19:16

87': Σειρά των παικτών της Δόξας να φωνάξουν για πέναλτι σε σουτ του Χάμοντ με την μπάλα να πηγαίνει σε χέρι από απόκρουση. Σωστά δεν δόθηκε κάτι.

19:14

86': Ο Παπατόλιος από τα αριστερά κάνει την σέντρα με τον Σιατραβάνη να πιάνει την κεφαλιά, αλλά την μπάλα να περνά πάνω από τα δοκάρια.

19:12

84': Μεγάλη ευκαιρία για το 1-2 χάνει η Παναχαϊκή Από βαθιά μπαλιά του Ιντζόγλου με στόχο τον Πολίμο εκείνος πιάνει την κεφαλιά με την μπάλα να περνά άουτ από το δεξί δοκάρι. Στη φάση αυτή σταμάτησαν οι της Δόξας για οφσάιντ.

19:08

80': Κουκόλης μπαίνει, Κρητικός βγαίνει στην τρίτη και τελευταία αλλαγή της Δόξας.

19:05

77': Πρώτη αλλαγή για την Παναχαϊκή με τον Μαυριά να περνά στο ματς αντί του Κυνηγόπουλου.

19:05

77': Δεύτερη κίτρινη κάρτα, κόκκινη για τον Καψάλη ο οποίος αποβάλλεται. Με 10 θα συνεχίσει η Δόξα.

19:04

76': Πολύ ωραία ατομική προσπάθεια του Μωραΐτη από τα αριστερά το σουτ όμως είναι αδύναμο με τον Μένκα να μπλοκάρει την μπάλα.

19:02

74': Κίτρινη κάρτα στον Παπατόλιο.

18:59

72': Κίτρινη κάρτα στον Πλέγα για μαρκάρισμα στον Κολ.

18:59

72': Δυνατό μακρινό σουτ του Λινάρδου από τον άξονα, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Μένκα.

18:54

67': Ο Κρητικός από τα δεξιά κάνει την σέντρα, γυριστή κεφαλιά του Ιωαννίδη η μπάλα πάει πλάγια και απομακρύνεται.

18:51

64': Προσπάθεια του Κυνηγόπουλου από τα δεξιά σε κόρνερ διώχνει ο Κρητικός.

18:50

63': Δεύτερη αλλαγή για τους Δραμινούς με τον Ρόβα να αποχωρεί και τον Κόντο να περνά στη θέση του.

18:47

60': Πρώτη αλλαγή για τη Δόξα με τον Οικονόμου να μπαίνει στο ματς αντί του Πινδώνη.

18:43

Μετράει κανονικά το γκολ. Ο Ιντζόγλου βγάζει την σέντρα για τον Μωραΐτη ο οποίος δεν μπορεί να σκοράρει, με την μπάλα να φτάνει στον Κολ που την στέλνει στα δίχτυα του Μένκα. Μία δύσκολη φάση με τον διαιτητή να πηγαίνει στον πρώτο βοηθό ο οποίος είδε χέρι του Κολ στη φάση. Τελικά παρά τις διαβουλεύσεις ο Σιδηρόπουλος το πήρε πάνω του και μέτρησε κανονικά το τέρμα. 1-1 λοιπόν.

18:42

55': Κίτρινη κάρτα βλέπει ο Κολ.

18:42

Περιμένουμε να δούμε αν θα μετρήσει το γκολ γιατί διαμαρτυρήθηκαν οι της Δόξας.

18:41

54': ΓΚΟΛ για την Παναχαϊκή!

18:40

53': Κίτρινη κάρτα στον Καψάλη.

18:39

52': Πέναλτι ζητούν οι της Παναχαϊκής όταν από σέντρα του Παπατόλιου από τα αριστερά η μπάλα φαίνεται να βρίσκει στο χέρι του Καψάλη, όμως ο ρέφερι έδειξε "παίζετε". Δύσκολη φάση.

18:36

49': Εκτέλεση φαουλ του Κολ η μπάλα περνάει από όλους, "σκάει" στο έδαφος, ο Μένκα δείχνει να αιφνιδιάζεται, αλλά διώχνει σε κόρνερ.