2
16:58

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλή συνέχεια από το a-sports.gr

16:57

Ολοκληρώνεται το ντέρμπι στο "Στ. Μαυροθαλασσίτης" με μεγάλο νικητή τον Ιωνικό με 1-2. Ένα ντέρμπι με γκολ, πάθος, ένταση και τους Νικαιώτες να παίρνουν τους τρεις βαθμούς παρότι βρέθηκαν να χάνουν από νωρίς με 1-0. Προσπάθησε το Αιγάλεω στο δεύτερο μισό, αλλά ο Κουρεπίνης δήλωσε παρών.

16:55

Λήξη της αναμέτρησης, Αιγάλεω - Ιωνικός 1-2.

16:55

90+6': Κόρνερ κερδίζει το Αιγάλεω. Για να δούμε.

16:54

90+5': Κίτρινη κάρτα στον Κρητικό.

16:54

90+5': Ο Μάρτινς πασάρει στον Τσιλιγγίρη ο οποίος κάνει το σουτ, αλλά είναι απελπιστικά άστοχο με την μπάλα να περνά άουτ.

16:51

90+2': Πέφτει ο Τσιλιγγίρης στην περιοχή, σωστά ο Τσέτσιλας δεν δείχνει παράβαση.

16:50

90+1': Σέντρα του Μπαξεβάνου, γυριστή κεφαλιά του Μάρτινς η μπάλα περνά άουτ.

16:49

Έξι λεπτά καθυστερήσεις θα έχουμε στο ματς.

16:48

90': Νέα μεγάλη φάση για το Αιγάλεω με τον Μάρτινς να δίνει για τον Τσιλιγγίρη, ο τελευταίος το παράλληλο γύρισμα, διώχνει ο Κουρεπίνης.

16:45

Διακοπή στο ματς καθώς έχουν πετάξει αντικείμενα οι οργανωμένοι του Αιγάλεω.

16:45

87': Ο Ροτζέριο μέσα στην περιοχή από κοντά δεν μπορεί με σουτ να νικήσει τον Κουρεπίνη ο οποίος διώχνει με υπερένταση σε κόρνερ.

16:43

Προσπαθεί το Αιγάλεω να φτάσει στην ισοφάριση απέναντι σε έναν Ιωνικό που δεν απειλεί στο δεύτερο, αλλά κρατά το υπέρ του 1-2.

16:40

Έχει χάσει τον έλεγχο του ματς ο Τσέτσιλας καθώς έδωσε τρεις κίτρινες κάρτες και δεν "κιτρίνισε" τον Βλαχομήτρο που έκανε και το φάουλ. Γενικά πολλά τα σκληρά μαρκαρίσματα και δεν έχει δώσει κίτρινες ο Γρεβενιώτης ρέφερι.

16:39

81': Κίτρινη κάρτα στον Γκότοβο, στον Σικαλιά και τον Γκοτσούλια.

16:38

Νεύρα ανάμεσα σε Βλαχομήτρο και Γκότοβο για ένα φάουλ που έκανε ο πρώτος στον δεύτερο.

16:34

76': Πράγματι ο άλλοτε επιθετικός του Παναθηναϊκού και της ΑΕΚ περνά στο ματς αντί του Σταματάκη.

16:33

Θα τα παίξει όλα για όλα ο Λουκάς Καραδήμος και θα περάσει στο ματς τον Αντώνη Πετρόπουλο.

16:31

73': Δεν μπορεί να συνεχίσει ο παίκτης του Ιωνικού και έτσι αντικαθίσταται από τον Βλαχομήτρο στην τρίτη και τελευταία αλλαγή του Αρναούτη.

16:29

Μίνι διακοπή στο ματς για τραυματισμό του Καλλέργη. Πρόβλημα στην μέση για τον μέσο του Ιωνικού.

16:29

71': Εκτέλεση φάουλ του Μουστάκη για τον Ιωνικό, ο Κολλαράς πήγε να κινηθεί στην πορεία της μπάλας, ο Σικαλιάς βγήκε και μπλόκαρε.

16:25

67': Σέντρα του Παπανικόλα, κεφαλιά του Γκότοβου, ο Κουρεπίνης μπλοκάρει την μπάλα.

16:22

64': Δεύτερη αλλαγή για τον Ιωνικό με τον Καλογέρη να αντικαθιστά τον Σμυρλή.

16:21

Δεν έχει καλό ρυθμό το παιχνίδι στο δεύτερο όπως στο πρώτο, απόρροια των πολλών φάουλ.

16:18

Μια ώρα άγωνα, το Αιγάλεω έχει μπει καλύτερα στο δεύτερο μέρος και ψάχνει το 2-2.

16:17

59': Ο Τσιλιγγίρης εκτελεί φάουλ με φάλτσο ο Κουρεπίνης διώχνει την μπάλα με υπερένταση.

16:13

56': Ο Τσιλιγγίρης κάνει το σουτ μέσα από την περιοχή σε κόρνερ ο Κουρεπίνης.

16:11

54': Κολλαράς αντί Μάναλη στην πρώτη αλλαγή για τον Ιωνικό.

16:10

53': Κίτρινη κάρτα στον Τσιλιγγίρη

16:10

53': Νέα διακοπή στο ματς για τραυματισμό του Καλλέργη.

16:09

Επιστρέφει στο ματς ο αρχηγός του Ιωνικού.

16:06

Μίνι διακοπή στο ματς για τραυματισμό του Γκοτσούλια.

16:06

49': Ο Ντιατά κλέβει την μπάλα στο χώρο του κέντρου κάνει πάσα στον Τσιλιγγίρη ο οποίος δεν μπορεί να σουτάρει με τον Τσαφταρίδη να κάνει το σουτ και να στέλνει την μπάλα άουτ.

16:03

46': 'Εναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

16:03

46': Δεύτερη αλλαγή για το Αιγάλεω με τον Μάρτινς να περνά στη θέση του Λάμπρου.