1
18:54

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr.

18:53

Πολύ σημαντική νίκη για τον ΠΑΣ Γιάννινα, στη δύσκολη έδρα των Χανίων με 1-0. "Χρυσός" σκόρερ για τον ΠΑΣ ο Καρτάλης στο 59', σε ένα ματς κακό με λίγες φάσεις. Στους 8 βαθμούς ο "Άγιαξ της Ηπείρου" που παραμένει αήττητος, παρέμεινε στους 4 η ομάδα του Αλέξανδρου Βοσνιάδη.

18:51

Λήξη της αναμέτρησης στα Περιβόλια, Χανιά - ΠΑΣ Γιάννινα 0-1.

18:49

90+2': Κίτρινη κάρτα στον Χουτεσιώτη για καθυστέρηση.

18:47

Συμπληρώσαμε τα 90 λεπτά, τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

18:40

Τα Χανιά προσπαθούν να φτάσουν στο 1-1, ο ΠΑΣ να κρατήσει το σκορ, ενώ βγαίνει και μπροστά για το 0-2 που θα τελειώσει το ματς.

18:38

82': Σουτ του Ναζλίδη είναι εντελώς άστοχο και η μπάλα περνά πάνω από τα δοκάρια του Χουτεσιώτη.

18:34

78': Τρίτη και τελευταία αλλαγή και για τον ΠΑΣ, με τον Σιόντη να μπαίνει στο ματς αντί του Παμλίδη.

18:31

75': Το πρώτο σουτ στο δεύτερο μέρος για τα Χανιά με τον Δημητριάδη να δοκιμάζει το πόδι του λίγο έξω από την περιοχή, σε ετοιμότητα ο Χουτεσιώτης διώχνει την μπάλα.

18:29

73': Ο Κρίσμαν μπαίνει στην περιοχή, όμως το σουτ του δεν έχει δύναμη με τον Κουτζαβασίλη να μπλοκάρει την μπάλα.

18:28

Δίκαια προηγείται ο ΠΑΣ με 1-0 καθώς είναι πιο επικίνδυνος από την κρητική ομάδα.

18:27

71: Ο Αρναρέλλης στη θέση του Παναγιωτούδη, στην τρίτη και τελευταία αλλαγή των Χανίων. Όλα για όλα από τον Βοσνιάδη.

18:22

66': Πρώτη κίτρινη στο ματς την βλέπει δικαιολογημένα ο Λιάσος για σκληρό μαρκάρισμα στον Βρεττό.

18:21

65': Δημητριάδης μπαίνει, Πάνος βγαίνει στη δεύτερη αλλαγή των Χανίων στο ματς.

18:20

64': Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Νικολιάς και έτσι γίνεται αλλαγή με τον Κρίσμαν να περνά στο ματς.

18:18

Νέα διακοπή στο ματς για τραυματισμό του Νικολιά στο κεφάλι.

18:16

Ανοίγει το σκορ στα Περιβόλια με τον ΠΑΣ να προηγείται. Από την σέντρα του Αποστολόπουλου, ο Κάσσος μπερδεύεται και δεν μπορεί να διώξει, η μπάλα φτάνει στον Καρτάλη ο οποίος με σουτ μέσα από την περιοχή κάνει το 0-1. Θυμίζουμε ότι είναι ο παίκτης που πέρασε αλλαγή στο ημίχρονο.

18:15

59': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ Γιάννινα!

18:12

Επανέναρξη στο ματς...

18:10

Μίνι διακοπή στο ματς καθώς βρίσκεται στο έδαφος ο Πάνος μετά από μονομαχία με τον Λεό. Στο φρύδι το χτύπημα, έχει ματώσει ο παίκτης των Χανίων.

18:07

50': Ο Μπουκουβάλας πασάρει για τον Νικολιά ο οποίος κάνει το σουτ μέσα από την περιοχή, η μπάλα όμως περνά άουτ.

18:03

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

18:02

46': Αλλαγή πρώτη και για τα Χανιά, με τον Ναζλίδη να αντικαθιστά τον Λεοζίνιο.

18:02

46': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα με τον Νάουμετς να περνά εκτός και τον Καρτάλη να μπαίνει στο ματς.